Naturalny, bezpieczny i skuteczny ANTI-AGING – Masaż Kobido

Jasmin  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Stoisz przed lustrem i zauważasz pierwsze zmarszczki lub pogłębiające się bruzdy? Wstajesz rano i w odbiciu lustra dostrzegasz pod oczami cienie i opuchliznę? Zerkasz w lusterko i nie dowierzasz, że „chomiki” pojawiły się na twojej twarzy? Owal Twojej twarzy jest jakiś inny niż był kiedyś… Twojej cerze brakuje blasku? A przecież używasz dobrych kremów, chodzisz regularnie do kosmetyczki, dobrze wykonujesz demakijaż. Świetnie, że to robisz, ale te zabiegi są nie wystarczające aby opóźnić procesy starzeniowe! Dlaczego? Bo oddziałujesz tylko na skórę a nie na mięśnie a przecież na twarzy masz prawie 70 mięśni, które są rusztowaniem dla twojej twarzy. Czy wiesz, że właśnie te mięśnie utrzymują warstwę tłuszczową na swoim miejscu dzięki, której możesz zachować młody wygląd? Tak! Ten tłuszczyk na twarzy dodaje nam urody! Rozkładasz ręce i mówisz lata lecą… Natomiast ja Ci mówię, że tym zmianom możesz przeciwdziałać a nawet je cofnąć. Wszystko zależy od Ciebie!

Tak jak dbasz o figurę ćwicząc mięśnie ciała, zadbaj o mięśnie swojej twarzy i cała wyglądaj pięknie, młodo i atrakcyjnie! Zadbaj o mięśnie twarzy chodząc na masaże twarzy oraz włączając self-masaż do swojego codziennego rytuału pielęgnacyjnego. Zobaczysz, efekt będzie spektakularny, jeśli będziesz konsekwentna w swoich  działaniach a dodatkowo odzyskasz pewność siebie i dobre samopoczucie, które uskrzydli Cię, dzięki czemu będziesz lepszą wersją siebie co również uszczęśliwi Twoich bliskich.

Teraz powiem Ci w czym tkwi sekret. Większość z nas nie ma świadomości, że na twarzy mamy mięśnie. Ta wiedza jakby była w naszej zachodniej kulturze wiedzą tajemną. Dopiero odkrywamy to wraz z popularyzacją wschodnich metod pielęgnacyjnych. Pierwszą z nich jest masaż Kobido pochodzący z Japonii, a który ma swoje korzenie w medycynie chińskiej, która powstała tysiące lat temu i do obecnych czasów jest stosowana. Był to masaż przeznaczony tylko dla rodziny cesarskiej.

Masaż Kobido to kompleksowy masaż zawierający w sobie elementy relaksu, drenażu limfatycznego, masażu głębokiego oraz akupresury. Pierwszy etap masażu rozluźnia mięśnie oraz ma działanie relaksujące. Po nim następuje drenaż, który pobudza układ limfatyczny, dzięki czemu szybciej są usuwane toksyny z organizmu a to w konsekwencji poprawia ogólny wygląd twarzy, zmniejsza obrzęki i niweluje cienie. Następnie masaż głęboki twarzy, który aktywizuje mięśnie, rozluźnia je, jest to jednoczenie lifting twarzy. Ostatnim etapem jest akupresura czyli masaż meridianowy, który jest masażem energetyzującym. Praca na wyznaczonych punktach na twarzy równoważy pracę głównych narządów wewnętrznych.

Efekty masażu KOBIDO wykonywanego regularnie w ustalonych z terapeutą odstępach czasu są spektakularne. Skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd i blask, jest lepiej odżywiona dzięki lepszemu przepływowi krwi i limfy, szybciej się regeneruje, zniwelowane jest napięcia mięśniowe, które powodują zarówno powstawanie zmarszczek jak również bóle głowy oraz skroni i żwaczy, poprawia się owal twarzy, znikają „worki pod oczami”, masaż reguluje bilans energetyczny całego ciała.

Masaż KOBIDO można z powodzeniem łączyć z innymi masażami twarzy: masażem transbukalnym, Gua-Sha, bańską chińską oraz tapingiem twarzy. Terapie twarzy można również uzupełnić masażem miodowym oraz jogą twarzy. Więcej na temat pozostałych terapii oraz jodze twarzy w kolejnych artykułach.

Profesjonalną terapią twarzy zajmuje się Joanna Cegielska certyfikowana  terapeutka Facelift i instruktorka Jogi Twarzy, która prowadzi swoją praktykę w gabinecie JONA Terapia Twarzy.

 

JONA Terapia Twarzy

Ul. Oławska 51

Jelcz - Laskowice

Skontaktuj się pod nr: 505 154 409

Polecane strony

JONA Terapia Twarzy
Gabinet profesjonalnej terapii twarzy. Masaże Kobido, Transbukalny, bańką chińską, Gua - Sha, taping twarzy oraz joga twarzy. Warsztaty oraz kursy terapii twarzy.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady