Mam problem.Z moją dziewczyną kocham się z już od dwóch lat a ona nigdy nie miała orgazmu(czy to normalne ?)a ostatnio mówi że seks nie sprawia jej żadnej przyjemności mimo tego iż często miała ochotę się kochać, a teraz już nie ma.

logo  |   |  + 4  |  Ocena: (głosy: 7)
Myślę, że powinieneś z Nią poważnie porozmawiać, spytać czego Jej brakuje(bez obrazy, ale może być też tak, że nie dbasz w wystarczający sposób o Jej potrzeby). Może ma jakieś życzenia? Trudno mówić co może być przyczyną braku orgazmu, bo nie wiem jak wygląda to Wasze pożycie. Może trzeba je jakoś zmienić, urozmaicić? Przyczyną problemu Twojej dziewczyny może być też niestety tzw. oziębłość. Myślę jednak, że musisz zadbać o nastrój i inne sprawy, kobiety to lubią:) Zaskocz Ją czymś, zadbaj o dłuuugą grę wstępną...Niech Ona nawet spróbuje Ci powiedzieć co Jej się podoba. A jeśli to nie poskutkuje to może wizyta u seksuologa? Powodzenia!
TAGI:

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 4
~RuchaczGanja(...) | 2010-06-01 01:39
Poszukaj na google.pl punkt G - ogarniesz ocb, nie odpedzisz sie od kobiet :)
~RuchaczDurexGanjaVoodka | 2010-06-01 01:29
Czlowieku, naucz sie powstrzymywac wytrysk, poszukaj jakis egzotycznych przedziwnych pozycji. POZYCJA W KTOREJ KOBIETA DOCHODZI NAWET W 20 SEC "NA BOGINIE" poczytaj poszukaj na google, Sex analny, kobiety lubia taka ekstrawagancje po 2-u letnim zwiazku. Ostry wyuzdany sex to najlepsze co moze byc kiedy nadchodzi tzw 2u letni kryzys.
~:) | 2010-05-23 17:04
problem polegał na tym że on kończył szybciej a ja już wiedziałam o tym i się blokowałam..w czasie seksu już myślałam o tym i nic nigdy nie podobało mi się...czytałam dużo o tym pisałam i wiesz co..poprostu gra wstępna powinna być skupiona tylko na nej..ona odwdzięczy ci się tym samym a wręcz będzie sama dawać znaki że chce częściej...pieść ją tul całuj ile się da.. rozpal ją do granic a ona sama już będzie się tobie wręcz wystawiać na tacy...w moim przypadku tak bylo..i najlepsze w tym rozwiązaniu jest to żeby ona poczoła orgazm pierwsza..a wtedy zajmie się tobą...bo męszyzna gdy kończy pierwszy robi się senny..tak już jest w biologi..:) orgazm może poczóć np lekki zrób jej dobrze np palcem...baw sie łechtaczką...poprostu językiem doprowadż ją do orgazmu...a przy tym penetruj ja palcem lub dwoma...każda kobieta to lubi i czuję się jak w niebie...po takiej grze sama wręcz dopadnie cię:)i gdy ty już skończysz ona poczuje to razem z tobą:) tylko okazój jej uczucie... po tym jak skończysz roskoszować ją językiem...wejdziesz w nią i przy tym powiedz jej że ją kochasz...wtedy dziewczyna wie że jesteś tylko jej...i zrobi dla ciebie wszystko...jeżeli zgodzi się nawet weźmie do ust twojego penisa po tym jak skończysz...tylko musi wiedzieć że jesteś tylko jej i myślisz o niej...wtedy nie będzie nigdy się blokowała..a apetyt na seks wzrośnie na 1000%
~:) | 2010-05-23 16:48
wiesz co powiem tobie tak ja miałam tak jak twoja dziewczyna..
sex podobał mi się bardzo i miałam na niego ochotę dość często...ale nigdy nie czułam orgazmu... i po którymś tam razie postanowiłam powiedzieć o tym mojemu partnerowi... bo to było tak że on też libił sex..ale bałam się że pomyśli sobie że jest nie wystarczający itd...to było tak że on był delikatny itd ale jeżeli dochodziło już do sexu skupiał się na tym w 100% ale nic nie okazywał tak miłości tylko żeby dojść i jakieś tam różne pozycje...i kończył szybko a ja udawałam że było dobrze...i po czasie powiedziałam mu że nie miałam orgazmu jeszcze że za każdym razem po stosunku już mi się nie chce przez długi czas..kiedy mam ochotę i po taki seksie nie chce mi się a mu się podoba i chce często... i problem jest taki że kobieta może dłużej niż facet..a zmienilo się wszystko kiedy już wiedzielismy na czym stoi problem...