Dyskretne sprzątanie – system centralnego odkurzania Vacu USM

Gastrosfera  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Działanie odkurzacza centralnego polega na tym, że wciągane powietrze nie jest wydmuchiwane w sprzątanym pomieszczeniu. Już oczyszczone jest odprowadzane na zewnątrz budynku. W związku z tym na tapicerce, zasłonach czy wykładzinie osadza się zdecydowanie mniej kurzu niż podczas tradycyjnego sprzątania. Poza tym odkurzanie przy użyciu systemu centralnego odkurzania VacuUSM zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż przy zastosowaniu zwykłego odkurzacza. Co więcej, oprócz standardowego wykorzystania systemu, za jego pomocą można usuwać popiół z kominka czy gruz po remontach. 

Dodatkowo zastosowanie dedykowanych, bardzo wydajnych jednostek centralnych powoduje, iż odkurzacz centralny ma więcej mocy niż przenośny. Dzięki temu sprzątanie jest szybsze i wydajniejsze. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta – wystarczy jedynie podłączyć rurę do specjalnych otworów zamontowanych w ścianie, tzw. gniazd ssących. Dodatkowo nie bez znaczenia jest fakt, że znika problem dźwigania ciężkiego sprzętu. Takie rozwiązanie z pewnością doceni personel sprzątający.

- W hotelu czy restauracji sprzątanie to częsty problem logistyczny. Czasem trzeba posprzątać w nocy, po wyjeździe grupy, a czasem wcześnie rano. Nie chcąc zakłócać komfortu gości wystarczy skorzystać z systemu centralnego odkurzania, który gwarantuje znaczną redukcję hałasu – mówi Grzegorz Kosylak, ekspert firmy UST – M.

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady