FemiGlove- Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi

AMED_Kalisz  |   |  + 3  |  Ocena: (głosy: 0)


FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi, wielokrotnego użytku

www.FemiGlove.pl

Najnowsze statystyki donoszą, że rak piersi jest drugim zaraz po raku płuc, nowotworem powodującym największą śmiertelności wśród kobiet. Najczęściej na nowotwór piersi zapadają kobiety pomiędzy 45 a 65 rokiem życia, jednak nie oznacza to, że ryzyko zachorowania nie występuje w pozostałych grupach wiekowych, jest ono po prostu mniejsze.

Przyczyn takiego zjawiska jest kilka, jedna z nich to niska świadomość kobiet o czynnikach ryzyka , kolejna to brak profilaktyki zarówno w postaci samodzielnego badania piersi jak i badania piersi wykonywanego przez lekarza ginekologa.

Samodzielne badanie piersi powinny wykonywać kobiety już od 20-go roku życia, w odstępach miesięcznych, 7-10 dni po menstruacji. W przypadku kobiet, które ukończyły 50 rok życia (lub znajdują się w okresie menopauzy) samodzielne badanie piersi należy wykonywać raz w miesiącu, zawsze tego samego dnia.

Samodzielne badanie piersi jest najprostszym sposobem na kontrolę stanu piersi i szybkie wykrycie wszelkich zmian w piersiach, które mogłyby przekształcić się w nowotwór.

W tym celu wprowadzono na rynek Specjalnie Opatentowaną Rękawicę do Samodzielnego Badania Piersi FemiGlove.

Rękawica do wykrywania zgrubień w piersiach ma rozmiar standardowej rękawicy i jest narzędziem wielokrotnego użytku, pomocnym w badaniu piersi w zaciszu domowym. Działanie rękawicy FemiGlove opiera się na naukowej zasadzie lokalizowania i powiększania.

Rękawica FemiGlove zwiększa czułość dotyku nawet 8-krotnie, poprzez specjalnie opatentowaną technologię wytwarzania, która redukuje tarcie pomiędzy palcami a skórą oraz zapobiega przemieszczaniu się guzków i zgrubień w trakcie badania.

Rękawica FemiGlove sprawia, że ruch jest płynny a zgrubienia dobrze wyczuwalne.  Zastosowanie takiej metody pozwala na bardziej dokładne badanie. Zwiększenie czułości dotyku nie jest możliwe w przypadku badania piersi za pomocą samych dłoni.

FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi, wielokrotnego użytku posiada szereg cech, które sprawiają, że kobieta wyrabia w sobie zdrowy nawyk skutecznego comiesięcznego badania piersi.

Rękawica FemiGlove:

  • zwiększa czułość Twojego dotyku nawet 8-krotnie,

  • wielokrotnego użytku,

  • wygodna i łatwa w użyciu,

  • trwała – wystarcza na 3 lata intensywnego użytkowania,

  • całkowicie bezpieczna i samowystarczalna,

  • przystępna cenowo.

Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi została wyróżniona wieloma nagrodami i złotymi medalami na Międzynarodowych Targach Innowacji w Niemczech i Szwajcarii. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.FemiGlove.pl.

FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi jest narzędziem pomocniczym i w żadnym wypadku nie powinna zastępować regularnych badań u ginekologa, USG czy mammografii.

 

Więcej informacji na temat Rękawicy FemiGlove znajdziesz na www.FemiGlove.pl lub pod numerem Infolinii – 883 94 94 94.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 3
~emi | 2014-11-20 14:33
W sumie fajny bajer :) Może chłopaka namówię żeby mi kupił na mikrołajki
~viola | 2014-11-03 16:35
Chętnie taką kupię :) Ginekolog mi polecał a teraz trafiłam na ten artykuł
~Maggie | 2014-10-30 15:33
Mam taką rękawicę, kupiłam ją w UK. Jak dla mnie rewelka. Fajnie, że jest też dostępna w Polsce.

Zobacz kalkulatory

Najnowsze porady