Dzień darmowej dostawy w sklepach internetowych

2012-11-16  |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

DostawaTo już trzecia edycja Dnia Darmowej Dostawy organizowanej przez magazyn eKomercyjnie.pl, nawiększy polski serwis poświęcony branży ecommerce. W roku 2012 Dzień Darmowej Dostawy będzie miał miejsce 3 grudnia w poniedziałek. Za zakupy dokonane tego dnia we wskazanych sklepach pomiędzy godziną 00:01 a 23:59 zapłacimy bez ponoszenia kosztów dostawy.

Do akcji zgłosiło się do tej pory ponad 800 sklepów, ale prawdopodobnie ich liczba będzie znacznie większa, ponieważ w poprzedniej edycji brało udział prawie dwa tysiące sklepów. Warto zwrócić uwagę, że organizator przywiązuje wagę do kwestii bezpieczeństwa i sklepy biorące udział w akcji podlegają procesowi weryfikacji.

Dzień Darmowej Dostawy jest inspirowany podobną akcją przeprowadzaną w USA od 2008 roku - Free Shipping Day.

Akcję wspierają nie tylko sklepy, ale także firmy świadczące usługi dla branży e-commerce, co pozwala na konsolidację branży. Partnerami akcji Dzień Darmowej Dostawy są: Apaczka, Unizeto Technologies (partnerzy premium), GetResponse (partner technologiczny), Ceneo, Rajapack, Comarch. Partnerzy medialni: Kurierem.pl, W Roli Mamy, KodyRabatowe.pl.

Szczegółowe informacje na temat akcji oraz listę sklepów objętych darmową dostawą można znaleźć na stronie Dziendarmowejdostawy.pl

Jeżeli jesteś w stanie zaplanować swoje świąteczne zakupy z wyprzedzeniem, to z pewnością to bardzo dobra okazja do zaoszczędzenia konkretnej sumy pieniędzy!

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1
~jgyuejdmqvofersalmk | 2013-12-12 22:35Najnowsze porady