zakupy

Znaleziono: 48
Porada id 5375 Przygotowania do świąt – zakupy czas zacząć!
Gastrosfera | 2016-12-12
Niezależnie od tego, czy święta spędzamy w dużym, czy też nieco węższym gronie, musimy się do nich odpowiednio przygotować. Przygotowania te to nie tylko uprzątnięcie domu czy też wybór ozdób, które nadadzą odpowiedniego charakteru naszemu wnętrzu. Owe przygotowania to również zakupy. I chociaż wydaje nam się, że do świąt jeszcze wiele dni i tygodni, to tak naprawdę to najlepszy czas na to, aby rozpocząć świąteczne sprawunki. czytaj »
Porada id 5120 Jak kupują Polacy, czyli jak zmieniły się zwyczaje zakupowe na przestrzeni ostatnich lat
Gastrosfera | 2016-08-04
Bardziej świadomi swoich wyborów, uodpornieni na marketingowy przekaz i z coraz zasobniejszym portfelem. Gdyby jeszcze jakieś 10 lat temu takimi słowami badacze chcieli określić polskiego konsumenta, spotkaliby się ze szczerym zdumieniem handlowców. czytaj »
Porada id 5033 Jak kupować sery żółte podczas letnich upałów
Gastrosfera | 2016-06-17
Lato to niewątpliwie najprzyjemniejsza pora roku, która jak żadna inna rozpieszcza nas wysokimi temperaturami. Fakt ten cieszy urlopowiczów, jednak przysparza niemałych problemów podczas codziennych wizyt w sklepie, gdyż artykuły spożywcze nie przepadają za upałami. Dotyczy to głównie produktów z chłodni, a są nimi np. sery żółte. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas zakupów! czytaj »
Porada id 4686 Świąteczne Polaków zwyczaje
mwymn | 2015-12-18
Czyli jak Polacy kupują prezenty pod choinkę czytaj »
Warzywa i owoce Jak zrobić listę zakupów
Poradopedia.pl | 2015-11-23
Czy wybierając się na zakupy spożywcze korzystasz z listy zakupów? Jeżeli nie, to powinieneś zacząć. Jeżeli już korzystasz, to przeczytaj naszą poradę jak robić to szybciej, łatwiej i efektywniej. czytaj »
Kobieta - jak się ubrać Jak oszczędzać na markowych ubraniach?
MalinaO | 2014-06-11
Jak ubrać się za niewielkie pieniądze i zawsze wyglądać modnie? Ubrania z najnowszych kolekcji kuszą z początkiem każdego sezonu, jednak ich ceny są zazwyczaj zbyt wysokie? Poznaj parę tricków, dzięki którym można oszczędzić na ubraniach! czytaj »
Porada id 3751 Sprzedajemy.pl - tu tanio kupisz i szybko sprzedasz rzeczy dla dzieci
sprzedajemypl | 2014-02-19
Kupowanie i sprzedawanie dziecięcych rzeczy używanych to coraz popularniejszy trend wśród rodziców. Takie zakupy to spora oszczędność, bo na nieaukcyjnej platformie handlowej Sprzedajemy.pl na przykład ubranka można kupić już za kilka złotych. Sprzedaż rzeczy, których dziecko już nie potrzebuje to z kolei spore wzmocnienie domowego budżetu. czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny Skąpiec.pl: Tablety
Poradopedia.pl | 2014-02-07
Skąpiec.pl przygotował kolejny raport specjalny, badający preferencje zakupowe polskich internautów. Tym razem publikacja została w całości poświęcona tematowi tabletów. czytaj »
Tablet Zakup tabletu - czym się kierować
Poradopedia.pl | 2014-01-22
Tablet staje się coraz bardziej powszechnym urządzeniem, co związane jest z wygodą jego użytkowania, mobilnością i stosunkowo niską ceną. Przeczytaj na co powinieneś zwrócić uwagę wybierając model dla siebie. czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny Skąpiec.pl: Opony
Poradopedia.pl | 2013-12-18
Serwis Skąpiec.pl sprawdził, które opony osobowe były najchętniej wybierane przez internatów w ostatnich miesiącach i przygotował raport specjalny poświęcony tej właśnie kategorii produktowej. Zobacz na co najczęściej zawracają uwagę oraz jakie parametry opon preferują zmotoryzowani użytkownicy serwisu. czytaj »
Znaleziono: 48