Jak mądrze przechowywać żywność?

karolinarb  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 1)

 

Wygodne, silikonowe pojemniki na żywność to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią marnować przestrzeni. Innowacyjne pojemniki możemy swobodnie składać i rozkładać, dzięki czemu nieużywane nie zajmują zbyt wiele miejsca. Jednocześnie są naprawdę uniwersalne – sprawdzą się zarówno w lodówce i zamrażarce, jak i w kuchence mikrofalowej (produkt jest odporny na temperatury od -40°C do +140°C).

Specjalna budowa sprawia, że podczas odgrzewania potraw w mikrofalówce ciepło jest rozprowadzane równomiernie wewnątrz pojemnika – jest więc to idealny sposób na szybki i ciepły posiłek w pracy lub domu. Co więcej, dzięki otworkowi umieszczonemu na wieczku pojemnik z łatwością przekształcimy w praktyczne naczynie do gotowania na parze w kuchence mikrofalowej i w kilka minut przygotujemy zdrowy posiłek. Nowoczesny materiał nie wpływa też na smak przechowywanych produktów.

Pojemniki z powodzeniem możemy zabrać ze sobą do pracy, szkoły lub rodzinny wyjazd, gdyż są bardzo lekkie i wygodne w transporcie. Wysokiej jakości silikon sprawia też, że są zupełnie odporne na oleje, przebarwienia czy promieniowanie mikrofalowe. Bez obaw można je też myć w zmywarce. Dzięki temu posłużą nam przez naprawdę długi czas!


Cena: od 9,90 do 19,90 w zależności od rozmiaru
Dostępne rozmiary: 350 ml, 540 ml, 800 ml, 1200 ml
Produkt posiada atest PZH

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1
~igaa | 2015-05-15 20:38
Jeśli warzywa przechowywane w lodówce łapią po paru dniach pleśń warto je trzymać w naturalnych lnianych woreczkach albo owinąć taką ściereczką.

www.domowyazyl.blogspot.com

Najnowsze porady