Jak urządzić nowoczesną łazienkę

J2CD  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

O krok przed Tobą

Producenci urządzeń sanitarnych coraz częściej stawiają na innowacyjne technologie oraz inteligentne rozwiązania zwiększające komfort użytkowania. Teraz liczą się nie tylko względy estetyczne i zgodność z aktualnymi trendami. Znaczenia nabrały także takie kwestie jak higiena, intuicyjność, możliwość personalizacji i przemyślane funkcje. Dzięki nim przestrzeń łazienki oferuje nowe możliwości aranżacji i standardy bezpieczeństwa.

Przykładem tego typu rozwiązań są przyciski spłukujące do WC TECElux mini. Wykonane ze szkła w kolorze czarnym lub białym, łączą w sobie wysokiej jakości technologię oraz ponadczasowy, minimalistyczny design. Przyciski posiadają czujnik ruchu i mogą być obsługiwane bezdotykowo. Zostały wyposażone w nowoczesną technologię LED. Kontury klawiszy podświetlają się automatycznie, gdy użytkownik terminala znajdzie się w polu działania czujnika. Przyciski wyróżniają się ekstrapłaską powierzchnią, a dzięki jednolitej szklanej powierzchni są łatwe w utrzymaniu czystości. W połączeniu z ramką instalacyjną mogą być montowane bezpośrednio w ścianie (montaż zlicowany).

Zaprogramowane na komfort

Programowanie i zmiana ustawień elektronicznych przycisków, a także dostosowanie ich do indywidualnych wymagań użytkownika, odbywa się za pomocą pilota. Użytkownik może zaprogramować takie funkcje, jak: spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), poziom oświetlenia (od 1 - bardzo jasne do 4 - ciemne), aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), automatyczne spłukiwanie, obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). Wystarczy zbliżyć się do elektroniki do momentu aktywacji oświetlenia przycisku, skierować pilota w stronę środkowej części w odległości 5-10 cm, a następnie wybrać na nim odpowiedni przycisk.

Wymiary - 220 x 150 x 8 mm

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady