Jak w prosty sposób zamontować przyciski spłukujące?

J2CD  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Szybka, pozbawiona wyzwań instalacja systemów sanitarnych to dla każdego wykonawcy sprawa kluczowa. Korzyści jest wiele - oszczędność czasu, satysfakcja z pracy i efekt, który wprawi w zachwyt przyszłych użytkowników. Teraz, dzięki autorskiemu systemowi „easy fit” marki TECE, montaż przycisków staje się prosty jak nigdy dotąd!

System „easy fit” został zaprojektowany tak, aby ograniczyć do minimum zakres czynności niezbędnych do instalacji przycisków spłukujących. Aby prawidłowo zamontować płytkę montażową, wystarczą trzy proste kroki. Co istotne - wszystko odbywa się bez konieczności regulacji i dokonywania pomiarów.

Śruby wprowadzane są do otworów, dopychane, a następnie dokręcane. W ten sposób płytka montażowa zostaje trwale przymocowana do płytki maskującej spłuczki.

Popychacze wystarczy umieścić w otworach i przekręcić o 45º. Zaletą tego rozwiązania jest m.in. oszczędność czasu oraz łatwy, komfortowy montaż.

„Easy fit” znajduje zastosowanie w nowych spłuczkach Uni, Base oraz w przyciskach spłukujących, jak również w przypadku dotychczasowych modeli. Nie ma więc obawy, że nie będą kompatybilne z systemem.

Szczegóły instalacji, w zależności od sytuacji montażowej, prezentują poniższe filmy:

- montaż przycisków z systemem „easy fit” i bez (w przypadku nowej spłuczki wyposażonej w system „easy fit”) - https://www.youtube.com/watch?v=2LrGvGA041k&t=1s

- montaż nowych przycisków spłukujących TECE z systemem "easy fit" (spłuczka z systemem i bez systemu „easy fit”) - https://www.youtube.com/watch?v=XYcDttoqosQ&t=1s

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady