Nowa seria Furo

BePR  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Radaway w jesień wkracza z nowym katalogiem i nową serią Furo - kolekcją  zachwycającą prostotą i elegancją.

Seria Furo składa się z czterech modeli kabin prysznicowych, trzech modeli drzwi wnękowych oraz parawanu nawannowego. Seria utrzymana jest w stylu minimalistycznym, dzięki czemu pasuje do każdego wnętrza.

Seria Furio to kabiny z drzwiami przesuwnymi bez ramy, które osadzone są na rolkach z systemem płynnej regulacji zapewniającym cichy i bezawaryjny bieg. Rolki od wewnętrznej strony zlicowane są ze szkłem, co ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Komfort użytkowania zapewnia również 8 mm szkło pokryte hydrofobową powłoką EasyClean®, dzięki której krople wody nie osadzają się na szybie i nie zostawiają nieestetycznych zacieków.

Produkty z tej kolekcji dostępne są w trzech kolorach: chromie, złotym i czarnym, dzięki czemu doskonale prezentują się w każdym wnętrzu i w każdym stylu aranżacji. Modele można dodatkowo spersonalizować. Zmieniając uchwyt pionowy na okrągły wejście może zostać poszerzone o 30 mm. Dodatkowo w zależności od modelu i jego rozmiaru istnieje możliwość zamiany sposobu stabilizacji. Według osobistych preferencji klient może też zamienić uszczelki przejrzyste (pionowe i poziome) na uszczelki w kolorze czarnym.

Seria dostępna jest również w programie „Na miarę” umożliwiającym wykonanie produktów według indywidualnych potrzeb i pozwalających na dopasowanie wymiarów produktu do każdej sytuacji projektowej. Wybierając Furo można także skorzystać z usługi laserowego grawerowania. Naniesienie na szkło dowolnego wzoru sprawi, że wybrany model będzie prezentował się jeszcze ciekawiej. Motyw grawerowany jest zawsze po zewnętrznej stronie szyby, co gwarantuje trwałość i zadowolenie na lata - wzór nie zetrze się i będzie cieszył oko przez długi czas. Na specjalne zamówienie można również zamówić modele z uchwytem pełniącym rolę relingowego wieszaka na ręcznik. 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady