Podobne porady

Buduj wartość domu w chwili jego budowy

Gastrosfera | 2016-08-29 11:51

Budując dom, rzadko kiedy zwracamy uwagę na to, ile będzie wart za kilka lat. To jednak poważny błąd. Bo każda nieruchomość to dobra inwestycja w przyszłość – zarówno w swoją, jak i kolejnych pokoleń. Dlatego warto zawczasu zainwestować w rozwiązania, które zwiększą jego wartość. czytaj »

Znaleziono: 363
Jak zabezpieczyć się przed nieuczciwym developerem?
pitt5 | 2006-05-30
Aby upewnić się, czy dana inwestycja oraz developer są wiarygodni, radzę, aby poprosić developera o następujące dokumenty: 1) wypis... czytaj »
Jakie rośliny lubią cień?
bubbe1 | 2006-05-23
Polecam, np.: - bluszcz (ciemnozielona Hedera) - Zamioculcas (nie lubi nadmiaru wody, można go spokojnie podlewać co 2 tygodnie) - Cissus- skrzydłokwiat ... czytaj »
Czynsz za mieszkanie - w jaki sposób odliczać od przychodu przy prowadzonej działalności gospodarczej?
k324 | 2006-05-19
Kosztem uzyskania przychodu mogą być wydatki na czynsz w takiej części, w jakiej pomieszczenia lokalu są przeznaczone na potrzeby działalności... czytaj »
Znaleziono: 363