ogród

Znaleziono: 125
Porada id 7625 5 ekologicznych nawierzchni wokół domu
mniam | 2024-07-19
Są nowoczesne, modne i superekologiczne – ażurowe kostki i płyty betonowe, bo o nich mowa, doskonale nadają się do budowy zielonej, przyjaznej środowisku nawierzchni. Przyjrzyjmy się, które z nich najlepiej nadają się do wykorzystania wokół domu. czytaj »
Porada id 7586 Zielony taras potrzebny od zaraz!
mniam | 2024-06-24
Już tylko dni dzielą nas od kalendarzowego lata – to ostatni moment, żeby zbudować lub urządzić taras w ogrodzie. Podpowiadamy, jak szybko stworzyć przestrzeń, która w letnich miesiącach stanie się naszym zielonym azylem. czytaj »
Porada id 7570 Jak stworzyć dom otwarty na ogród z wykorzystaniem nowoczesnych drzwi tarasowych?
Admin | 2024-06-19
Stworzenie spójnej i harmonijnej przestrzeni, która łączy wnętrze budynku z ogrodem lub tarasem to marzenie wielu właścicieli domów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym, takim jak drzwi tarasowe, można to osiągnąć w funkcjonalny i estetyczny sposób. Podpowiadamy, jak wykorzystać popularne systemy drzwi tarasowych, żeby stworzyć dom otwarty na najbliższe otoczenie. czytaj »
Porada id 7544 Nowoczesne osłony przeciwsłoneczne – sposób na upał
Admin | 2024-05-29
Latem, kiedy słońce grzeje na całego, poszukujemy skutecznych sposobów na ochronę wnętrza budynku przed nadmiernym nagrzewaniem. Do wyboru mamy różnorodne rozwiązania, więc warto poznać ich zalety i wady oraz zastosowanie w różnych pomieszczeniach. Które z nich najlepiej sprawdzą się w naszym domu i jego najbliższym otoczeniu? czytaj »
Porada id 7536 5 miejsc, w których warto położyć kostki i płyty betonowe!
mniam | 2024-05-27
Na taras i patio, na ścieżkę, koło basenu i na boisko przy garażu – płyty i kostki betonowe mogą mieć szereg zastosowań w nowoczesnym ogrodzie. Przedstawiamy miejsca, w których idealnie sprawdzą się w roli nawierzchni! czytaj »
Porada id 7494 Budowa podjazdu. Jakie czynniki mają znaczenie?
mniam | 2024-04-25
Jak szeroki i długi powinien być podjazd? Z których materiałów go wykonać i jakie powinny mieć parametry? Czy ważne są spadki i odwodnienie? Budowa podjazdu może rodzić wiele pytań. Przed jej rozpoczęciem warto poznać najważniejsze aspekty z punktu widzenia funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz estetyki przyszłego podjazdu. czytaj »
Porada id 7451 3 top trendy w aranżacji przestrzeni wokół domu 2024!
mniam | 2024-03-28
Ekologiczność rozwiązań i wielkoformatowe elementy to najpopularniejsze trendy w projektowaniu przydomowych alejek, podjazdów oraz tarasów z płyt betonowych. Poza uznanymi wzorami, warto zwrócić również uwagę na nowości 2024! czytaj »
Porada id 7406 6 pomysłów na nawierzchnię w ogrodzie
mniam | 2024-02-27
Nieważne, czy projektujemy ogród od początku, czy myślimy, co w nim zmienić w nadchodzącym sezonie. Początek roku to najlepszy moment na to, żeby zastanowić się nad tym, jaką nawierzchnię wybrać. Przyjrzyjmy się najciekawszym trendom! czytaj »
Porada id 7361 Czy można układać nawierzchnię zimą?
mniam | 2024-01-30
Ujemne temperatury powietrza, a później okresy ocieplenia i śnieg na przemian z deszczem. Niestabilne warunki atmosferyczne panujące tegorocznej zimy płatają figle wszystkim – nie tylko drogowcom, ale i budowlańcom. Czy w takim okresie warto brać się za układanie nawierzchni? czytaj »
Porada id 7354 6 sposobów na ochronę ogrodu przed dzikimi zwierzętami.
awilk | 2024-01-29
Ogród to miejsce, w którym możemy odpocząć, cieszyć się pięknem roślin i spędzać czas na relaksie. Niestety, dzikie zwierzęta często mogą stanowić zagrożenie dla naszych upraw i roślin. Dlatego warto zastosować odpowiednie środki ochrony, aby chronić nasz ogród przed tymi intruzami. Oto 6 najpopularniejszych sposobów na ochronę ogrodu przed dzikimi zwierzętami. czytaj »
Znaleziono: 125