dotacje

Znaleziono: 6
Kabel ethernet Jak dostać dotacje na e-biznes?
Poradopedia.pl | 2011-02-10
W 2011 roku można uzyskać dofinansowanie na uruchomienie specjalistycznych portali oraz na e-usługi (z wyjątkiem hostingu - utrzymywania domen internetowych) w ramach następujących projektów: czytaj »
Obliczanie podatku Jak dostać dotacje na otwarcie firmy?
Poradopedia.pl | 2011-02-10
Osoby chcące rozpocząć własną działalność gospodarczą mogą wystąpić z wnioskiem o dotacje unijne lub z powiatowego urzędu pracy czytaj »
Witam, czy ktoś orientuje się z jakiej można skorzystać pomocy finansowej (poza kredytami) na rozpoczęcie pierwszej działalności gospodarczej? Dzięki serdeczne! Pozdrawiam!
lula78 | 2006-12-31
Można napewno skorzystać z funduszy unijnych w tym względzie. Jeżeli np. byłeś zarejestrowany jako bezrobotny, to bez problemu można uzyskać... czytaj »
Jak uzyskać dofinansowanie na prowadzenie działalności gospodarczej z funduszy unijnych?
Neo200 | 2006-11-09
Jeżeli jesteś osobą bezrobotną możesz ubiegać się o dofinansowanie z UE na prowadzenie działalności gospodarczej. Aktualnie jest to kwota 11... czytaj »
Jak uzyskać dofinansowanie na prowadzenie działalności gospodarczej z funduszy unijnych?
trinity | 2006-11-09
Są następujące programy do których możemy aplikować, aby uzyskać dofinansowanie na prowadzenie działalności gospodarczej w ramach sektora małych i średnich... czytaj »
Jaki biznes można otworzyć za 12 tys. złotych? Jest to maksymalna kwota dotacji z Urzędu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej.
zaba | 2006-09-07
Wszysto zależy od tego na naprawdę jakie masz doświadczenie, predyspozycje zawodowe, w jakim miejscu mieszkasz. Jakkolwiek to kilka moich pomysłów... czytaj »
Znaleziono: 6