Lokaty i Obligacje

Lokaty i obligacje to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na zainwestowanie Twoich pieniędzy i zarabianie na stałym lub zmiennym procencie.

Zobacz produkty »

Fundusze inwestycyjne

Jeżeli liczysz na większe zyski zainwestuj Twoje wolne środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Fundusze różnią się strategią, przedmiotem inwestycji i rynkami, na których działają. W zależności od akceptowanego przez Ciebie poziomu ryzyka i oczekiwanej stopy zwrotu możesz inwestować środki w bezpieczne fundusze oparte o obligacje lub w agresywne i ryzykowne fundusze rynku akcji. Powierz swoje pieniądze profesjonalistom od inwestowania.

Zobacz produkty »

Lokaty strukturyzowane

Lokaty strukturyzowane to produkty finansowe, które powstają w wyniku połączenia paru produktów finansowych w jednym, których podstawę stanowi bezpieczna lokata. W ramach lokat strukturyzowanych może wystąpić także polisa ubezpieczniowa, fundusze inwestycyjne oraz inne produkty finansowe.

Zobacz produkty »

Rachunki inwestycyjne

Jeżeli dysponujesz wolnymi środkami i chciałbyś je samodzielnie inwestować załóż konto maklerskie pozwalające inwestować na giełdzie papierów wartościowych lub rachunek Forex, który otworzy przed Tobą świat kontraktów walutowych.

Zobacz produkty »

Kredyty odnawialne

Kredyt odnawialny to jedna z najwygodniejszych form kredytowania swoich wydatków. Kredyt odnawialny zazwyczaj otwierany jest w ramach Twojego rachunku i pozwala Tobie na korzystanie z dodatkowych środków w dowolnym momencie i wysokości w ramach przyznanego limitu. Musisz spłacać co miesiąc tylko określony procent wykorzystanego zadłużenia, a odsetki naliczane są tylko od wykorzystanego w danym momencie limitu.

Zobacz produkty »

Pożyczki hipoteczne

Pożyczki hipoteczne pozwalają na zaciąganie korzystnie oprocentowanych pożyczek dzięki zabezpieczeniu, jakim jest dom lub mieszkanie.

Zobacz produkty »