Podobne porady

Jakie macie rady na pierwszą randkę?

Margo | 2006-12-31 11:55

No przez pierwsze dwie minuty chłopak patrzy na dzięwczynę, jej wygląd i to jest jakby pierwsza ocena Ciebie przez chłopaka... czytaj »

Znaleziono: 57
Złamane serce Co zrobić, kiedy związek się rozpada?
Poradopedia.pl | 2011-03-03
Zakończenie związku jest zawsze trudne i bolesne a im dłuższy "staż" tym większa rozpacz jaka towarzyszy rozstaniu. Strona porzucona zwykle zastanawia się gdzie popełniła błąd i obwinia siebie za całą sytuację. A strach przed tym co będzie jutro dodatkowo potęguje emocje. czytaj »
Złamane serce Jak poradzić sobie z rozstaniem?
Iza_B | 2010-12-06
Związek dwojga ludzi to wspaniała rzecz - wspólne dzielenie radości i smutków, plany na przyszłość, poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Nagle coś pęka, wszystko się kończy a ukochana osoba odchodzi, pozostawiając nas w obliczu żalu i tęsknoty. czytaj »
Pierwsza randka - para Jak zaprosić dziewczynę na randkę?
Iza_B | 2010-11-18
Dojrzewanie wiąże się zazwyczaj z pierwszymi poważniejszymi znajomościami. Młodzi ludzie spotykają się na wspólnych imprezach, dyskotekach, pubach. Najważniejsza w tym... czytaj »
Złamane serce Jak zapomnieć o swoim ex?
honorata2 | 2009-10-17
Zanim poznamy naszą drugą połówkę przejdziemy przynajmniej przez kilka związków w swoim życiu. Czasami będzie nam się wydawać, że koniec... czytaj »
Mam problem, bo mój chlopak jest o mnie bardzo zazdrosny jak mogę to chociaż w jakieś części zniwelować? Proszę o podpowiedz.
gnommy21 | 2007-01-03
Może nie dawaj mu powodów do zazdrości, to będzie się lepiej czuł, no chyba że jest chorobliwie zazdrosny, to z... czytaj »
Jak znaleźć tego jedynego?
gnommy21 | 2007-01-02
Możesz spisać na kartce najważniejsze cechy charakteru, które powinnien mieć nasz partner i nie tracić czasu na facetów, którzy nie... czytaj »
Umówiłam się raz z chłopakiem. Było bardzo fajnie, ale problem w tym, że to było tylko jedno i ostatnie spotkanie... on już nawet mi nie odpisuje na sms-sy. Co mam robić?? bardzo mi zależy!!
foxy18 | 2006-12-09
Może być wiele powodów dlaczego jeszcze do Ciebie nie zadzwonił – nie zaiskrzyło między Wami, ukradli mu komórkę, ma problemy w... czytaj »
Jak powiedzieć komuś, że nie jest się nim zainteresowanym, jeżeli ciągle nie daje Ci spokoju?
foxy18 | 2006-09-05
Powiedz mu, że nie jest w Twoim typie i że możecie być najwyżej przyjaciółmi. czytaj »
Jak powiedzieć komuś, że nie jest się nim zainteresowanym, jeżeli ciągle nie daje Ci spokoju?
zaba | 2006-09-05
Powtarzaj mu to przy każdej nadarzającej się okazji, że nie jesteś nim zainteresowana. Z czasem powinnien zrozumieć. czytaj »
Płacenie na randkach - jakie zasady obowiązują?
mittal | 2006-08-25
Warto też dodać do poprzedniej porady, że jeżeli ktoś Ciebie zaprosił, to warto też za jakiś czas się zrewanżować, a... czytaj »
Znaleziono: 57