Mam problem, bo mój chlopak jest o mnie bardzo zazdrosny jak mogę to chociaż w jakieś części zniwelować? Proszę o podpowiedz.

gnommy21  |   |  + 2  |  Ocena: (głosy: 2)
Może nie dawaj mu powodów do zazdrości, to będzie się lepiej czuł, no chyba że jest chorobliwie zazdrosny, to z takim typem trudno Ci będzie żyć.

Spróbuj tez chłopaka dowartościować - może ma jakieś kompleksy i boi się, że taki chłopak jak on nie jest wart takiej dziewczyny jak Ty. Jak powiesz mu kilka komplementów i będziesz mówić mu co czujesz w stosunku do niego, to może będzie się czuł bardziej pewien.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 2
~miska | 2009-11-20 09:34
czesc mam ten sam problem z chlopakiem i uwierz mi ze to sie nie zmieni po tylu probach tlumaczenia nic nie dalo podam przyklad obojetnie gdzie sie pojawimy gdzie sa chlopcy a ja zażartuje bo lubie żarty do jakiegos to juz widze ze juz dosyc jak spojrze na mojego chlopaka to juz mi wystarczy chociaz podkreslam ze bardzo go kocham to i tak nie wierzy w to co mowie uwierz ze nie zamienila go bym na innego bo go naprawde kocham
~Karisza | 2009-07-25 13:43
to moze nie dawaj mu powodów do zazdrości, no chyba że jest o co kolwiek zazdrosny, to z takim typem trudno Ci będzie żyć.

a jak nie to pogadaj z nim o tym w prost i wyjasnijcie to sobie...

Najnowsze porady