Jak zapomnieć o swoim ex?

honorata2  |   |  + 2  |  Ocena: (głosy: 1)

Zanim poznamy naszą drugą połówkę przejdziemy przynajmniej przez kilka związków w swoim życiu. Czasami będzie nam się wydawać, że koniec naszego obecnego związku, to koniec świata i że nie możemy żyć bez tej drugiej osoby. Aby wyleczyć się z ukochanej osoby, potrzeba nam czasu. Jeżeli nie chcesz, żeby trwało to latami, polecam sposoby na skrócenie tego procesu. 

Krok 1)

Usuń wszystkie przedmioty z domu przypominające Ci Twojego ex-  jego zdjęcia i Wasze wspólne zdjęcia, pamiątki, prezenty od niego, muzykę, którą razem słuchaliście i wszystkie inne rzeczy, które przyjdą Ci jeszcze do głowy. Im szybciej to uczynisz, tym łatwiej bedzie Ci zacząć nowy etap w Twoim życiu. 

Krok 2) 

Zmień swoje dotychczasowe przezwyczajenia - np. jeżeli mieliście swoje ulubione miejsca staraj się ich unikać, jeżeli jeźdźliście razem jakąś konkretną trasą do pracy lub do szkoły, zmień ją, jeżeli to tylko możliwe.

Krok 3)

Nie unikaj przyjaciół oraz nowych znajomości. Spotkania z przyjaciółmi oraz spotykanie nowych osób, często także bardzo interesujących, pomoże Ci zapomnieć o swoim byłym. Jeżeli ktoś zaprasza Cię na imprezę, do pubu, nie odmawiaj. Tym mniej będziesz mieć czasu do myślenia, o swoim eks o którym starasz się zapomnieć.  

Krok 4)

Spraw sobie nowe hobby. Jeżeli miałeś jakieś zainteresowania, których nie miałeś czasu do tej pory zrealizować, postaraj się teraz nimi zająć. Na pewno znajdzie się ich wiele. 

Krok 5) 

Zmień fryzurę oraz swój wygląd. Mam nadzieję, że z nowym image poczujesz się bardziej pewnym siebie i będziesz miał lepsze samopoczucie. 

Krok 6)

Nie zaczynaj nowych związków, jeżeli jeszcze nie jesteś gotów. W ten sposób możesz tylko jeszcze bardziej się pogrążyć, a dodatkowo zranić drugą osobę. Zanim rozpoczniemy nowy związek warto definitywnie zakończyć nasz poprzedni.  

Krok 7)

Myśl pozytywnie - jeżeli rozstałeś się z ukochaną osobą, to widocznie tak musiało być. Może błędy, które popełniliśmy w związku, pomogą nam w kolejnej relacji. Najwidoczniej inna osoba jest nam przeznaczona.  

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 2
~skrzywdzony | 2011-06-15 13:01
polecam

http://zusmiechemprzezycie.wordpress.com/2011/06/08/jak-z...
~LadyKiller | 2011-02-25 21:06
Nie ma przeznaczenia jest wolny wybór, a jeśli coś sknocić to nie zwalaj to na tą drugą osobę, tylko napraw swój błąd, bo innaczej możesz wychodować rzeszę potworów z byłych, którzy zniszczą życia kolejnym pokoleniom kobiet.
A o tym nie pomyślałyście? Że jesteście trochę odpowiedzialne za osoby które same rozkochujecie i z jakimi sypiacie.

Najnowsze porady