medycyna estetyczna

Znaleziono: 59
Porada id 7191 Usta a smak: Jak nasze usta wpływają na doświadczenia kulinarne
awilk | 2023-08-25
W świecie kulinariów, smak to nie tylko zmysł, ale prawdziwe dzieło sztuki. Nasze usta odgrywają kluczową rolę w procesie odkrywania, rozumienia i cieszenia się różnymi smakami. W tym artykule zgłębimy fascynujący związek między naszymi ustami a doświadczeniem kulinarne. czytaj »
Odchudzanie Liposukcja - Podstawowe informacje
hialuron | 2023-07-17
Liposukcja, znana również jako liposkopia lub lipoplastyka, jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Polega ona na usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała w celu poprawy sylwetki oraz zmniejszenia objętości tkanek. czytaj »
Bikini Biostymulatory tkankowe - Co to takiego i jakie niesie korzyści?
hialuron | 2023-06-30
Czasami nasza skóra potrzebuje dodatkowej pomocy, aby odzyskać młodzieńczy wygląd i elastyczność. Na szczęście istnieją innowacyjne rozwiązania w dziedzinie medycyny estetycznej, takie jak biostymulatory tkankowe, które oferują rewolucyjne korzyści w dziedzinie odmładzania skóry. czytaj »
Porada id 7086 Gęstość = młodość? Tak! Dowiedz się dlaczego gęstość skóry jest kluczem do młodego wyglądu i jak tę gęstość zachować.
mniam | 2022-12-29
Jędrna, napięta, gładka – to głównie mamy na myśli, mówiąc o młodej skórze. Pojęcie „gęstej” skóry jest mniej popularne, a to właśnie gęstość skóry jest kluczem do młodego wyglądu. czytaj »
Porada id 7072 Komfort intymny kobiet - bolesne blizny, uciążliwe zrosty, rozstępy i dyskomfort okolic intymnych, to nie konieczność!
mniam | 2022-11-15
Ciąża to niezapomniany czas dla każdej kobiety. Dla części z nich przebiega ona bezproblemowo, w dobrym samopoczuciu, a poród odbywa się bez komplikacji. Powrót do kondycji sprzed ciąży może być także różny dla każdej z nich. Spory odsetek świeżo upieczonych mam boryka się z niechcianymi „pamiątkami” z tego okresu. Rozstępy, nieestetyczna i powodująca dyskomfort blizna po cesarskim cięciu, bolesne zrosty po pęknięciu lub nacięciu krocza, nietrzymanie moczu - to tylko niektóre z problemów kobiet po porodzie. czytaj »
Porada id 7059 Oparzenia i trudno gojące się rany - co zrobić, gdy rana nie chce się goić?
mniam | 2022-10-11
Otarcia, skaleczenia czy oparzenia to urazy, które zna i miewa każdy z nas. Dezynfekcja, opatrunek i w „najpoważniejszych” przypadkach środek na receptę, to częste rozwiązanie problemu. Tak jest najczęściej. Ale co, jeśli proces gojenia rany się przeciąga? Z czego może to wynikać? Jakie metody stosować, gdy rana nie chce się goić? czytaj »
Porada id 7046 Wypadające i słabe włosy - co zrobić, gdy kosmetyki i suplementy nie rozwiązują problemu
mniam | 2022-09-14
Gęste, lśniące, mocne – o takich włosach marzymy. Stosujemy w tym celu odpowiednie kosmetyki do ich pielęgnacji, poddajemy je profesjonalnym zabiegom regenerującym, zażywamy suplementy diety mające je wzmacniać. czytaj »
Bikini Chcesz skutecznie pozbyć się blizny? Zadziałaj już teraz!
mniam | 2022-08-16
Blizny – najczęściej występujące zmiany skórne, których powstawanie zazwyczaj jest dla nas tak naturalne, że nikogo z nas nie dziwią. Niektóre z nich nawet trochę lubimy, ponieważ zdobyte podczas dziecięcych wojaży wywołują ciepłe wspomnienia beztroskiego dzieciństwa. czytaj »
Porada id 7026 Stymulacja tkankowa to podstawa odzyskania młodego wyglądu. Co to są stymulatory tkankowe?
mniam | 2022-07-22
Zachowanie zdrowia i młodości na długo, to marzenie większości kobiet. Czas pędzi nieubłaganie i ma olbrzymi wpływ na samopoczucie i wygląd każdej z nas. Jędrna, napięta i pełna młodzieńczego blasku skóra, sprawia że czujemy się dobrze, młodo i atrakcyjnie. Co można zatem zrobić, aby jak najdłużej zachowała młody wygląd? czytaj »
Porada id 6994 Zatrzymać młode spojrzenie – jak skutecznie i bezpiecznie odmłodzić skórę okolicy oczu?
mniam | 2022-06-09
„Oczy są zwierciadłem duszy” – każda z nas słyszała to powiedzenie i chyba każda się z nim zgodzi. Oczy zdradzają nasz nastrój, a skóra wokół nich nasz wiek. W miarę upływu lat, delikatna skóra w okolicy oczu coraz wolniej się regeneruje i coraz trudniej ukryć nam przed światem nasze nieprzespane noce, smutki i stres. czytaj »
Znaleziono: 59