SOS dla gabinetów- Ruszyła autorska tarcza antykryzysowa

KamilaTM  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Akcja „SOS dla gabinetów” powstała w odpowiedzi na te problemy rynku w czasach zwiększonego ryzyka zakażenia wirusem COVID-19. Chcemy wspierać polskich specjalistów w czasie kryzysu gospodarczego. Dlatego stworzyliśmy naszą autorską „tarczę antykryzysową - SOS dla gabinetów”. Udział w akcji umożliwia specjalistom zarabianie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu.

Trwa kryzys epidemiologiczny a wraz z nim pogłębia się kryzys gospodarczy. Obecna sytuacja nikomu nie maluje świetlanej przyszłości. Rynek usług w każdej branży odnotowuje coraz to wyższe straty. Z dnia na dzień zostały zamknięte gabinety m.in.: podologiczne, pedicure i manicure. Właściciele zostali pozbawieni możliwości wykonywania zawodu, a tym samym zarabiania pieniędzy. Czy można wyjść z tej sytuacji obronną ręką?

Fakty niestety nie nastrajają optymistyczne: kryzys epidemiologiczny, kryzys gospodarczy i rządowe rozwiązania, które w wielu przypadkach raczej nie uratują przedsiębiorstw. Nadzieją w tych trudnych czasach są oddolne działania, które w pewien sposób stanowią symbol solidarności i wsparcia. 

Jednym z przykładów takiej akcji jest autorska tarcza jednej z hurtowni podologicznych dla gabinetów podologicznych, pedicure i manicure. W tej branży zamknięcie gabinetów odbiło się zarówno na specjalistach, jak i ich pacjentach. Ci pierwsi z dnia na dzień zostali pozbawieni możliwości zarabiania pieniędzy. Drudzy natomiast obecnie nie mogą skorzystać z porad specjalistów, którzy prowadzili ich leczenie. Nie mają też możliwości zakupu niezbędnych produktów do pielęgnacji i wsparcia efektów terapii. 

Akcja „SOS dla gabinetów” powstała w odpowiedzi na te problemy rynku w czasach zwiększonego ryzyka zakażenia wirusem COVID-19.

Chcemy wspierać polskich specjalistów w czasie kryzysu gospodarczego. Dlatego stworzyliśmy naszą autorską „tarczę antykryzysową - SOS dla gabinetów”. Udział w akcji umożliwia specjalistom zarabianie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu. Stworzony przez nas program afiliacyjny dla gabinetów to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie w tych trudnych czasach - tłumaczy Marcin Bielecki, dyrektor zarządzający w Kerpro.

Przystępując do akcji SOS dla gabinetów, każdy gabinet/ salon otrzymuje spersonalizowany kod, który upoważnia jego klientów do zakupów w sklepie Kerpro z 5% rabatem. Od każdego zamówienia z rabatem, gabinety otrzymują prowizję.

Dodatkowo wszystkie gabinety, które uczestniczą w akcji otrzymują spersonalizowane materiały graficzne do zamieszczenia w swoich kanałach. Organizatorzy akcji razem ze specjalistami w branży przeprowadzają także darmowe szkolenia on-line z zakresu biznesu i skutecznej sprzedaży.

Głęboko wierzymy w to, że wzajemna pomoc, wsparcie i łączenie sił pomoże zminimalizować straty, na które narażona jest nasza branża. W ramach akcji będziemy dzielić się i wymieniać naszą wiedzą i doświadczeniem w taki sposób, by każdy uczestnik akcji na tym zyskał - dodaje Marcin Bielecki. 

Mechanizm akcji SOS dla gabinetów

Akcja SOS dla gabinetów jest dedykowana dla specjalistów w branży podologicznej, pedicure i manicure. Aby przystąpić do akcji, należy mieć założone konto w sklepie www.pro.kerpro.pl. Po zapisaniu się do akcji (zakładka SOS na „moim koncie”), gabinety otrzymują spersonalizowany kod i materiały graficzne. 

Więcej informacji na  https://pro.kerpro.pl/sos-dla-gabinetow lub poprzez kontakt mailowy sos@kerpro.pl

 

TAGI:

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady