Czas na metamorfozę!

MonikaBrzezinskaSC  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Kiedy patrzysz w lustro, zdarza Ci się zastanawiać, jak wyglądałabyś, gdybyś poddała się metamorfozie z zakresu medycyny estetycznej? Korekcja zmarszczek, wypełnienie ust, modelowanie twarzy, poprawa kondycji skóry - wszystkie te zabiegi są w zasięgu twojej ręki. Jeśli zależy Ci na naturalnym odmłodzeniu twarzy, bez efektu przerysowania - wybierz metamorfozę na bazie produktów Revanesse®! Tak jak jedna z pacjentek, która skorzystała z wiedzy i doświadczenia duetu lekarzy dr. Krzysztofa Ziemlewskiego i dr. Karoliny Pazery. Jakie zabiegi przeprowadzono i dlaczego? Jakie są efekty? Przedstawiamy tą wyjątkową metamorfozę!

Marzenia do spełnienia!

O tym, dlaczego warto poddać się metamorfozie z zakresu medycyny estetycznej z pewnością doskonale wie pacjentka, która zdecydowała się oddać w ręce dwóch ekspertów dr. Krzysztofa Ziemlewskiego z Klinik Ziemlewski i dr. Karoliny Pazery z gabinetu Dr Karolina Pazera - Medycyna Estetyczna. - Jak każda kobieta mam swoje kompleksy. Marzyłam o tym, żeby coś zmienić i znów poczuć się dobrze we własnej skórze. Jak widać, marzenia się spełniają. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tutaj być i poddać się tej metamorfozie - powiedziała zadowolona pacjentka, która otrzymała szansę na metamorfozę nowoczesnymi wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego - Revanesse®. Są to wszechstronne produkty. Skuteczne i bezpieczne wypełniacze, powstające z wykorzystaniem opatentowanej technologii sieciowania Thixofix®, która zapewnia im wysoką lepkość połączoną z łatwością aplikacji. Dzięki plastycznej  formule zapewniają idealne dopasowanie się do tkanek i naturalne efekty, bez przerysowania.

Kompleksowa przemiana

Metamorfoza, której poddała się pacjentka polegała na wykonaniu kilku zabiegów iniekcyjnych  twarzy.  Aby efekty były spektakularne specjaliści zdecydowali się na wykorzystanie preparatów w kilku wskazaniach, tak aby uzyskać pełen efekt odmłodzenia i odświeżenia skóry. - Chcieliśmy zorganizować metamorfozę, żeby ktoś poczuł się lepiej. Zgłoszeń  było bardzo dużo, wybraliśmy jedną Panią, która jest śliczna. Ma niewielkie ubytki objętości. Każde z nas specjalizuje się w swoim małym elemencie na twarzy, dlatego według mnie tworzymy duet doskonały. Ja zajmę się ustami (które w tym przypadku są bardzo trudne) i okiem. Dr Ziemlewski zajmie się swoją ukochaną częścią, czyli środkową częścią twarzy - będzie robił policzki, wolumetrię, brodę. Pacjentka już jest szczęśliwa, pozytywnie nastawiona, a po metamorfozie, myślę że będzie jeszcze bardziej - powiedziała dr Pazera. 

Wypełnianie i wolumetria

Pacjentka podczas wizyty w gabinecie otrzymała kompleksowy i konkretny plan na piękny i młody wygląd. - Dzisiejszą metamorfozę będziemy przeprowadzać preparatami kanadyjskiej firmy Revanesse. Mamy gamę preparatów do modelowania twarzy, do korekty ust oraz do rewitalizacji - tłumaczył dr Ziemlewski. 

Co sprawia, że twarz nabiera młodzieńczego uroku? Pełne i wymodelowane usta! Aby nadać im objętości i uwydatnić kontur, podano pacjentce  Revanesse® Kiss. To biodegradowalny żel kwasu hialuronowego o specjalnie opracowanej formule przeznaczonej do iniekcji w delikatne i wrażliwe okolice ust. W celu zniwelowania doliny łez dr Pazera zastosowała Revanesse® Ultra, który pozwolił wypełnić tą niezwykle delikatną i wrażliwą okolicę. Zastosowanie preparatu w tym obszarze zmniejszyło zagłębienia w skórze, dzięki temu twarz stała się bardziej wypoczęta i odmłodzona. Na skutek naturalnych procesów starzenia twarz każdego z nas traci naturalną objętość, tak też było w tym przypadku. Dlatego dr Ziemlewski do zabiegów wolumetrycznych wykorzystał Revanesse® Contour™. To idealny preparat służący do modelowania m.in. policzków i brody. Zastosowanie produktu pozwoliło złagodzić rysy twarzy, nadać im młodzieńczej objętości, zniwelować zapadnięcia w okolicach policzków. Dzięki temu twarz nabrała młodzieńczego i delikatnego wyglądu. 

 

Dlaczego Revanesse®?

To nowoczesne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, które pozwalają szybko i skutecznie wypełnić zmarszczki i bruzdy oraz uzupełnić zaniki tkanki będące objawem starzenia się skóry. Świetnie korygują niedoskonałości, umożliwiając np. niechirurgiczną korektę nosa czy podbródka, zapewniają przy tym natychmiastowy efekt i krótki okres rekonwalescencji. Wśród produktów znajdziemy Revanesse® Kiss przeznaczony do korekcji ust, Revanesse® Contour™ do modelowania owalu twarzy, Revanesse® Ultra do wypełniania głębszych zmarszczek i bruzd oraz Revanesse® Pure do mezoterapii i biorewitalizacji skóry, niebędący wypełniaczem. Od września 2021 r. do dużych ubytków wolumetrycznych dostępny będzie nowy preparat Revanesse Shape.

 

 

*Wyłącznym dystrybutorem kwasu hialuronowego Revanesse® kanadyjskiej firmy Prollenium jest BD Aesthetic. 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady