Lifting nieinwazyjny Endolift – co na jego temat mówią lekarze?

MonikaBrzezinskaSC  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Jak uzyskać́ efekt liftingu i wyszczuplenia bez konieczności użycia skalpela, przygotowywania pacjenta do zabiegu, czasu rekonwalescencji i bez potrzeby wykonywania serii zabiegów? Medycyna estetyczna już zna skuteczną metodę nieinwazyjnego liftingu nie tylko twarzy, ale też ciała. Jest nią Endolift.

ŚWIATŁOWÓD NIECO GRUBSZY NIŻ LUDZKI WŁOS 

W medycynie estetycznej technologia nieustannie posuwa się do przodu, a jednym z najnowszych osiągnieć́ medycyny przeciwstarzeniowej jest Endolift. LASEmaR 1500 to najnowszej generacji laser od firmy Eufoton. Emitowana przez niego energia dostarczana jest do tkanek przy pomocy światłowodów - odrobinę grubszych niż ludzki włos. Światłowody te są giętkie, dzięki czemu można jeszcze precyzyjniej dotrzeć do problematycznych miejsc. Procedura jest dla Pacjentów niemal bezbolesna, wprowadzenie włókien FTF nie wymaga nacinania skóry, a po zabiegu można wrócić od razu do codziennych aktywności. 

DLA KOGO ENDOLITF? 

Zabieg Endolift doskonale sprawdzi się u osób pragnących przywrócić skórze dawne napięcie i gęstość. Laser może również likwidować zalegającą pod skórą tkankę tłuszczową, dlatego idealnie sprawdza się u posiadaczy „chomików” czy niepożądanego „drugiego podbródka”, ale też ujędrnia skórę problematycznych okolic takich jak: brzuch, uda czy ramiona. 

EFEKTY WIDOCZNE OD RAZU PO ZABIEGU 

Endolift to zabieg, który od razu został doceniony przez pacjentów na całym świecie. Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu - skóra jest napięta i wyraźnie ujędrniona. Dzięki stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu, z tygodnia na tydzień efekt staje się coraz bardziej widoczny. Co istotne - Endolift jest procedurą jednorazową, co oznacza, że do osiągnięcia pożądanych efektów wystarczy zaledwie jeden zabieg. 

CO NA TEMAT ZABIEGU ENDOLIFT MÓWIĄ LEKARZE SPECJALIŚCI?

- Największą zaletą Endolift jest to, że bardzo skutecznie, ale bezpiecznie i mało inwazyjnie, niweluje niedoskonałości najtrudniejszych obszarów twarzy oraz całego ciała. Na przykład chomiki, czyli opadająca skóra z depozytami tłuszczu na policzkach, z którymi niemal każda kobieta po 40. zaczyna mieć problem, czy „podwójny podbródek”, czyli nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany na podbródku, który często pojawia się nawet u młodych kobiet. Procedura nie wymaga żadnego nacięcia. Pod skórę wprowadzany jest jedynie cienki światłowód, który nie pozostawia śladu. Zdarza się, że po zabiegu pojawi się obrzęk czy siniak, ale większość pacjentek po wyjściu z gabinetu natychmiast wraca do codziennych aktywności. Co więcej Endolift jest zabiegiem całorocznym. Dzięki temu, że działamy podskórnie, nie boimy się, że przy dużym nasłonecznieniu pojawi się zwiększone ryzyko powstawania przebarwień. Niemniej jednak po każdym zabiegu zalecam stosowanie kremów z filtrem - dr Iwona Radziejewska-Choma, Saska Clinic Warszawa.

- Wielu pacjentów odwiedza naszą klinikę w poszukiwaniu zabiegów pozwalających w szybki sposób pozbyć się niechcianego tłuszczyku, który gromadzi się w strategicznych miejscach, zniekształcając sylwetkę, m.in. fałdki na brzuchu, boczki, pelikany na ramionach, nad kolanami. Poszukują skutecznych terapii, zapewniających trwałe efekty, które nie wyłączają z codziennych aktywności i nie niosą ze sobą ryzyka powstania blizn. Wreszcie mogę zaproponować im coś, co spełni wszystkie te oczekiwania i da widoczne rezultaty bez konieczności przeprowadzania serii zabiegów. Endolift sprawdza się nie tylko w ujędrnianiu ciała. Dzięki niemu pozbędziemy się także „chomiczków”, drugiego podbródka i worków pod oczami oraz wykonturujemy owal twarzy. To jeden z tych zabiegów, które bardzo lubię wykonywać, bo od razu widzę nie tylko efekty w wizualne, ale przede wszystkim radość pacjenta po wykonanej procedurze - dr Ewa Rybicka, Klinika Estetica Nova Warszawa.

- Endolift cenię za możliwość wykorzystania techniki w wielu problematycznych obszarach ciała, wielotorowość i szybkość działania oraz doskonałe rezultaty zabiegowe. Dodatkowo, co niezwykle istotne dla pacjentów, zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani ograniczenia aktywności fizycznej, a efekty są widocznie niemal natychmiast i narastają, w zależności od obszaru ciała, od kilku do kilkunastu tygodni. Podskórnie działający laser o grubości włosa napina skórę, skraca włókna kolagenowe i dzięki temu stymuluje neokolagenozę czyli powstawanie nowego kolagenu oraz jeśli to potrzebne redukuje tkankę tłuszczową. Endolift cechuje się wysoką skutecznością, o czym świadczą imponujące rezultaty, które osiągam przeprowadzając zabiegi zarówno na twarzy jak i ciele pacjentów. Endolift doskonale radzi sobie z niwelowaniem drugiego podbródka, wyszczuplaniem i liftingiem twarzy, napinaniem skóry brzucha wraz z usunięciem tkanki tłuszczowej, ujędrnianiem i niwelowaniem cellulitu w obszarze nóg, w tym okolicy kolan czy ud, a nawet usuwaniem zrostów i nierówności po nieudanych zabiegach wygładzając skórę - dr Marcin Wolfinger, Dr Wolfinger Clinic Kraków.

 

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady