Specjalne konto dla spółki z oo - dlaczego warto z niego korzystać?

Kampanie  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Internetowe konto dla spółki z oo. Wygodne i bezpieczne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. Zobacz jak to działa i dlaczego warto korzystać z takiej możliwości. Przeczytaj koniecznie!

Przedsiębiorcy mają zazwyczaj pełne ręce roboty: ciągłe zdobywanie nowych klientów, podwykonawców, załatwianie koniecznych formalności, wdrażanie nowych rozwiązań i systemów, itd. Nic dziwnego, że na ciągłe wizyty w banku nie wystarcza czasu. Jak sobie radzić w tej sytuacji?

 

1. Na czym polega konto internetowe dla spółek z oo?

 

Już sama definicja konta internetowego podsunie nam odpowiedź na pytanie o celowość korzystania z niego. Konto internetowe jest rachunkiem oszczędnościowo - kredytowym, z którego można korzystać za pośrednictwem Internetu. Niezależnie więc od tego, czy konto dla spółki z oo ma służyć bieżącym wydatkom i przyjmowaniem wpłat, czy też uzyskaniu kredytu na dalsze inwestycje - wizyty w banku nie są konieczne. Przedsiębiorca nie musi więc tracić swego cennego czasu na dojście do placówki, stanie w kolejce i przeprowadzenie transakcji przez kasjera. Może ją przeprowadzić samodzielnie w kilkanaście sekund. Nie bez znaczenia jest tu także fakt, że bankowość internetowa pozwala na dokonanie transakcji w dowolnym czasie, także nocą, w weekendy i święta, gdy oddziały banków są zamknięte.

Istotna również jest również możliwość ustawienia stałych, comiesięcznych zleceń na przelewy. Konto internetowe pozwala więc przedsiębiorcy zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu - aby dokonać jakiejkolwiek operacji, wystarczy zalogować się do konta.

 

2. Jakie są opłaty za taką bankowość?

 

Internetowe konto sp z oo ma, poza tym, że można obsługiwać je bez konieczności wychodzenia z domu czy biura, także wiele innych zalet. Jedną z najważniejszych jest niski lub zerowy koszt prowadzenia i obsługi rachunku. I tak na przykład ING konto dla spółki z oo oferuje:

  • bezpłatne prowadzenie konta i przelewy w polskiej walucie,

  • darmowe wypłaty gotówki w bankomatach ING i Planet Cash w Polsce,

  • bezpłatne wpłaty we wpłatomatach,

  • darmową kartę do konta,

  • darmowe przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego w PLN.

Dla przedsiębiorcy, który prowadzi tradycyjny rachunek bankowy, opłaty za przelewy, wpłaty i wypłaty, mogą stanowić znaczący wydatek wynoszący nawet kilkaset złotych miesięcznie. Nic więc dziwnego, że coraz częściej decydują się oni właśnie na bankowość internetową. ING konto dla spółki z oo, pozwoli zaoszczędzić nie tylko sporo czasu ale i nerwów. Dzięki takiemu udogodnieniu, spokojnie i w jednym miejscu załatwisz sprawy finansowe przedsiębiorstwa.

 

3. Bezpieczeństwo i wygoda finansów

To jednak właśnie bezpieczeństwo jest tym, na co spora część przedsiębiorców zwraca największą uwagę. Warto pamiętać, że wirtualne konta podlegają rzeczywistej kontroli, a ich bezpieczeństwo jest stale monitorowane przez realne banki. Wszelkie operacje przeprowadzane za pomocą bankowości internetowej regulowane są tymi samymi prawami i podlegają takiej samej ochronie jak ich fizyczne odpowiedniki. Banki zatrudniają całe rzesze programistów i specjalistów z zakresu bezpieczeństwa bankowego, którzy stale monitorują i udoskonalają prawidłowe działanie konta sp z oo. Karty kodów, hasła czy konieczność telefonicznej autoryzacji operacji na koncie są tego najlepszym przejawem.

 

Wspomniane wcześniej ING konto dla spółki z oo jest więc wygodną, tanią i bezpieczną alternatywą dla tradycyjnego konta, a jego zaletom nie sposób zaprzeczyć.

Polecane strony

Zobacz ofertę ING konto dla spółki z oo
Wygodne i w pełni bezpieczne konto bankowe dla spółki z oo

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1

Oferta finansowa

Skorzystaj online z szerokiej oferty produktów finansowych z renomowanych instytucji.

Najnowsze porady