Podobne porady

Jak rozmawiać z szefem o podwyżce?

johnny | 2007-09-09 15:30

Spróbuj ustalić sobie wcześniej plan takiej rozmowy. Ja bym zaczął w ten sposób: Zacznij od tego, że chciałbyś porozmawiać na... czytaj »

Znaleziono: 131
Jak przekonać szefa aby dał mi podwyżkę?
lula78 | 2007-02-23
Negocjować podwyżkę należy wtedy kiedy jest na to dobry moment. Najlepiej gdy masz dobre wyniki w pracy, dużo pracy i... czytaj »
Jak przekonać szefa aby dał mi podwyżkę?
vbn765 | 2007-02-23
- Szefa można postraszyć składając wypowiedzenie - jeżeli jesteśmy jego cennym pracownikiem, to powinnien zaproponować nam pozostanie i możliwe że też podwyżkę... czytaj »
Co zrobić gdy pracodawca nie wypłaca mi wynagrodzenia na czas?
mittal | 2006-12-29
Jeżeli nie otrzymujesz wynagrodzenia na czas możesz sprawę skierować do sądu pracy lub złożyć skargę na pracodawcę w Państwowej Inspekcji... czytaj »
Czy pracodawca (prywatna firma) ma obowiązek corocznie podnosić wynagrodzenie pracownika o wskaźnik inflacji?
trinity | 2006-09-20
Oczywiście, że nie ma obowiązku podnoszenia wynagrodzenia o stopę inflacji, no chyba że pracownicy otrzymują wynagrodzenie minimalne (w 2006 -wynosi... czytaj »
Przepisy prawa Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe i pracę w dni wolne od pracy
Poradopedia.pl | 2011-10-18
Pracownikowi wykonującemu pracę w godzinach nadliczbowych lub w dni wolne od pracy należy się wynagrodzenie. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jakie dodatki przysługują za pracę przekraczającą określoną normę czasu pracy. czytaj »
Szef Toksyczny szef - jak z nim pracować?
Poradopedia.pl | 2011-05-30
Złość, arogancja, irytacja to tylko niektóre cechy toksycznego szefa. Czy da się pracować z takim człowiekiem? Przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Zwolnienie z pracy Zwolnienie z pracy - jakie dokumenty i dodatkowe świadczenia powinien otrzymać zwalniany pracownik od pracodawcy?
mittal | 2010-03-01
Pracownik odchodzący z pracy powinien otrzymać od pracodawcy przede wszystkim świadectwo pracy. To podstawowy dokument, który pracodawca jest zobowiązany nam... czytaj »
Szef Czy pracodawca może wstrzymać urlop wypoczynkowy pracownika?
lula78 | 2009-03-04
Pracodawca może wstrzymać urlop pracownika, jednak tylko w wyjątkowych sytuacjach. Powinien się jednak liczyć z konsekwencjami. Pracownik bowiem może domagać się odszkodowania... czytaj »
O co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę?
hoody99 | 2008-02-09
Na rozmowie o pracę zapytają Cię co dokładnie robiłeś na poszczególnych stanowiskach, dlaczego odeszłeś z danego miejsca pracy, jeżeli uczestniczyłeś... czytaj »
Asertywność w pracy - jak odmawiać i nie dać się nadmiarowi zadań
rbrys | 2007-05-01
Każdy z nas stale otrzymuje różnego rodzaju prośby, które niekoniecznie chcemy lub jesteśmy w stanie zrealizować. Nikt z nas nie... czytaj »
Znaleziono: 131