Jak mogę zajść w ciążę podczas stosunku z moim mężczyzną, tak aby on się o tym nie dowiedział?

pitt5  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 5)

Jeżeli ciągle chcesz być ze swoim mężczyzną to ukrycie tego faktu na dłuższą metę będzie graniczyć z cudem. Moim zdaniem nie jest to zbyt uczciwe podejście do jakiegokolwiek faceta - może mężczyźni nie muszą nosić brzucha przez 9 miesięcy, karmić piersią i o wiele łatwiej wykręcić im się od ojcostwa, ale nie zmienia to faktu, że poczęte dziecko jest jego dzieckiem i bardzo dużo zmienia to w jego życiu.

Jakikolwiek sposób nie obierzesz to będzie musiał się sprowadzić do kłamstwa lub innej formy oszustwa. Wmówić mu że bierzesz tabletki, uszkodzić prezerwatywę, czy też w inny sposób postarać wprowadzić sobie nasienie krótko po stosunku - możliwości jest sporo.

Jeżeli zdecydujesz się na taki krok to nawet jeżeli będzie on zadowolony z dziecka to pozostanie spory problem związany z tym jak mocno nadwyrężysz jego zaufanie i nie uszanujesz jego prawa do podejmowania ważnych dla niego decyzji - są to poważne uczucia, które w niejednym wypadku doprowadziły zapewne do rozpadu związku.

Pamiętaj także, że rozważając taki krok możesz unieszczęśliwić wiele osób: Twojego mężczyznę, dziecko, a także w konsekwencji samą siebie. Podstawową sprawą z której powinno się zdawać sprawę chcąc zostać rodzicem, to że nie jest to zabawa lalkami, a poczęcie prawdziwego człowieka, za którego bierze się  pełną odpowiedzialność i którego można bardzo unieszczęśliwić.

Na pewno lepiej zabierać się za tworzenie rodziny z osobą, która równie mocno tego chce i bierze się za to w sposób świadomy.

TAGI:

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1
~Andrzej | 2009-01-20 19:40
znajdź se innego mężczyzne i nie oszukuj tego bo Ci zasadzi kopa w dupe i na tym sie skończy...tak Ci dopomóż Panie Boże