Pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu

Poradopedia.pl  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Srebrne, złote czy diamentowe gody to okazja do zorganizowania hucznej uroczystości, często połączonej z odnową przysięgi małżeńskiej. Poniżej przedstawiamy propozycje prezentów idealnie pasujących na tę okazję.

Fotoksiążka - kronika obrazująca wspólnie spędzone lata, to cenny i wzruszający prezent. Wystarczy być w posiadaniu zdjęć z życia małżonków, aby skomponować tę wyjątkową książkę.

Kosz wykwintna uczta - w wiklinowym, pięknie udekorowanym koszu można umieścić pyszne czekoladki, wyjątkowe cukierki, aromatyczną kawę i herbatę (wszystkie produkty muszą być jak najlepszej jakości). Warto wybierać spośród takich marek jak: Wawel, Ferrero Rocher, Lindt, La Vazza, Ahmad Tea.

Komplet eleganckiej pościeli - z satyny bawełnianej, która jest przyjemnym w dotyku materiałem, a jednocześnie chłodnym. Owo połączenie daje niesamowity efekt, a pościel wygląda bardzo ekskluzywnie i zapewnia komfort podczas spania. Duży wybór kolorystyki i wzorów pozwala idealnie dopasować pościel do wystroju sypialni. 

Kolacja w restauracji - szczególnie polecana zapracowanym parom, które rzadko wspólnie gdzieś bywają. Takie wyjście pozwoli spędzić romantyczne chwile, tylko we dwoje.

Drzewko genealogiczne - ścienna, ręcznie wykonana ozdoba jest oryginalnym i stylowym prezentem dla małżeństw z dłuższym stażem. Na wybranym drzewie z owocami umieszcza się imiona członków rodziny.

Kurs dla dwojga - nauka gotowania, tańca, fotografii, rysunku, itp. (w zależności od wspólnych zainteresowań małżonków). Taki prezent na pewno zbliży ich do siebie i pozwoli aktywnie spędzać wolne chwile.

Propozycji na prezent z okazji rocznicy ślubu jest naprawdę wiele. Mogą to być również: zdjęcia małżonków w formie puzzli, płyty CD z ulubionymi utworami muzycznymi, zegary, wazony, a także bilety na koncert, do kina czy teatru. Jubilatom można zafundować weekend w SPA albo wymarzone wczasy za granicą.

Wybór prezentu zależy od możliwości finansowych, ale też od stopnia zażyłości z jubilatami - niektóre upominki mogą wręczyć tylko najbliżsi członkowie rodziny. Nie będąc pewnym co do trafności danego prezentu, najlepiej kupić tradycyjne czekoladki lub kwiaty.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady