Kilka ciekawych pomysłów na imprezę integracyjną

Kampanie  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Nowoczesne firmy coraz częściej stawiają na imprezy integracyjne. Choć taka forma rozrywki jest stosunkowo kosztowna (w zależności od wielkości firmy), to mimo to jest to inwestycja opłacalna. Nawiązanie znacznie głębszych relacji pomiędzy pracownikami jest bardzo ważne, jeśli zależy nam na wydajnej i efektywnej pracy.

Oto kilka ciekawych pomysłów na imprezę integracyjną w Warszawie:

  • Impreza integracyjna w restauracji


Najczęściej spotykaną formą imprezy integracyjnej jest spotkanie w restauracji. Zapotrzebowanie na tego typu spotkania nie pozostaje bez odpowiedzi. Coraz więcej restauracji (zwłaszcza w miastach tak dużych jak Warszawa), decyduje się na zorganizowanie podobnych eventów.

Umiejscowienie spotkania w restauracji jest trochę oklepane, aczkolwiek nie oznacza to, że pomysły na tym polu całkowicie się wyczerpały. W restauracji można na przykład stworzyć ciekawy, tematyczny wieczór a'la "późna komuna". Będzie to idealne rozwiązanie dla pracowników, którzy pamiętają "złote czasy Polski ludowej". Kawa w szklankach, niezbyt miły personel i "sącząca się" z głośników Irena Jarocka to tylko przykłady atrakcji, których na takiej imprezie możemy się spodziewać.

Restauracja to też idealne miejsce na zorganizowanie dość oryginalnej zabawy w przebieranie się. Imprezy integracyjne dla firm w Warszawie (i w innych, dużych miastach też) bardzo często polegają na przebraniu się w możliwie jak najbardziej kiczowaty (i śmieszny!) strój.
  • Poligon i inne, ciekawe miejsca

Jeśli pracownicy naszej firmy kochają mocne wrażenia, można postawić na prawdziwy, branżowy hardcore. Niepowtarzalna (i z pewnością oryginalna) impreza integracyjna w Warszawie może odbyć się na poligonie. Pracownicy o ciekawym poczuciu humoru pewnie ucieszą się z możliwości postrzelania do siebie w formie rozgrywek paintballowych. Zwłaszcza, jeśli jednym z uczestników będzie szef lub nielubiany kierownik.

  • Off road

Jeśli nasi pracownicy kochają motoryzację, możemy zabrać ich na offroadową przejażdżkę gdzieś po trudnym, niedostępnym terenie. Co ciekawe, imprezy firmowe w Warszawie (ale też w innych, dużych, polskich miastach) polegają właśnie na tym, by zapewnić pracownikom maksimum odreagowania od trudnej i często specyficznej pracy.

 

  • Sauna

Bardziej oryginalnym pomysłem są imprezy firmowe w saunie. Oczywistym jest, że dla wielu osób mogą one być krępujące. Dlatego podmioty organizacyjne oferujące takie usługi relaksacyjne, bardzo często umożliwiają "saunowanie" w specjalnych płótnach.
  • Gra miejska

Jeśli pracownicy danej firmy mieszkają w tym samym mieście (i w miarę możliwości dobrze je znają), można im zafundować grę miejską, obejmującą albo określony wycinek miasta, albo też specjalny budynek.

 

  • Wycieczki górskie

Oczywiście organizacja imprez integracyjnych w Warszawie nie obejmie górskich wędrówek, ale co w tym złego, by zafundować pracownikom wyjazd do najbliższego, górskiego ośrodka turystycznego? W zależności od stopnia zaawansowana naszych pracowników, mogą to być klasyczne spacery, bądź też hardcorowa wędrówka po najwyższych szczytach Tatr.
Podsumowując, imprezy integracyjne w Warszawie (ale też w wielu innych dużych miastach w Polsce), przybierają coraz bardziej zwariowany charakter. I bardzo dobrze - nudne wieczorki przy dwudaniowej kolacji raczej się nie sprawdzą.

 

Polecane strony

Restauracja Kameralna – Organizacja imprez integracyjnych.
Organizacja pomysłowych i klimatycznych imprez integracyjnych dla firm

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1