Sprzedajemy.pl - tu tanio kupisz i szybko sprzedasz rzeczy dla dzieci

sprzedajemypl  |   |  + 2  |  Ocena: (głosy: 0)

Kupowanie i sprzedawanie dziecięcych rzeczy używanych to coraz popularniejszy trend wśród rodziców. Takie zakupy to spora oszczędność, bo na nieaukcyjnej platformie handlowej Sprzedajemy.pl na przykład ubranka można kupić już za kilka złotych. Sprzedaż rzeczy, których dziecko już nie potrzebuje to z kolei spore wzmocnienie domowego budżetu.

Rodzice wystawiają coraz więcej rzeczy dziecięcych na sprzedaż. Bardzo szybko znajdują się też chętni, którzy je kupują. Najczęściej sprzedawane są dziecięce ubranka, zabawki i wózki. Zamieszczenie oferty sprzedaży trwa dosłownie kilka minut. Dodawanie ofert na Sprzedajemy.pl jest proste, darmowe, nie wymaga też rejestracji. A uzyskane z takiej sprzedaży pieniądze można przeznaczyć na rzeczy, które w danym momencie przydadzą się naszemu maluchowi.

Co warto kupować?

Kupowanie używanych rzeczy dla dzieci to realna oszczędność, bo wiele z nich można kupić już za kilkadziesiąt złotych, podczas gdy za takie same, nowe w sklepie trzeba zapłacić kilkaset złotych. Wśród ofert zamieszczanych na Sprzedajemy.pl bardzo często trafiają się prawdziwe cenowe okazje (niektóre rzeczy wystawiane są na sprzedaż już za symboliczną złotówkę). Na przykład paka ubranek, czyli zestaw kilkunastu lub kilkudziesięciu dziecięcych ubranek dobrej jakości kosztuje już 20 – 30 zł. A za używany wózek można zapłacić nawet 1000 zł mniej niż za nowy.

Zdecydowana większość ofert to rzeczy zadbane, bez śladów zniszczeń. Często rodzice sprzedają też rzeczy zupełnie nowe, na przykład nietrafione prezenty, za małe ubranka czy zabawki, którymi dziecko w ogóle się nie bawiło.

Kupowanie rzeczy z drugiej ręki jest naprawdę łatwe. Wystarczy tylko pamiętać o kilku zasadach. Warto kupować lokalnie – wybierać oferty sprzedawców z naszego miasta lub okolicy i osobiście spotkać się ze sprzedającym. Dzięki temu, jeszcze przed dokonaniem zakupu, można dokładnie obejrzeć daną rzecz, a także wynegocjować niższą cenę. Podczas takiego spotkania można też wypytać sprzedającego o wszystkie szczegóły (np. instrukcję obsługi, gwarancję).

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 2
~jolka | 2014-07-29 14:07
widze ze konkurencja Sprzedajemy.pl hejtuje art. o tym serwisie, komentarze kopiuj-wklej od no-name, czyli widać że serwis Sprzedajemy.pl działa :) gratulacje twórcom
~PW | 2014-04-15 01:47
oszusty i złodzieje ze sprzedajemy.pl oddacie kasę za wyłudzone ogłoszenia

Zobacz kalkulatory

Najnowsze porady