internet

Zobacz kalkulatory

Znaleziono: 54
Człowiek pod lupą Co Google wie na Twój temat
Poradopedia.pl | 2019-01-20
Zastanawiasz się o zbieraniu jakich danych mówią komunikaty dotyczące cookies? Możesz zobaczyć co np. wie o Tobie Google. czytaj »
Porada id 5890 Domeny nTLD - czym są i czy warto na nie postawić?
FLPR | 2018-01-11
Na pewno wielokrotnie słyszeliście o sytuacji, kiedy ktoś chce wykupić domenę, jednak okazuje się ona niedostępna. Bardzo często zajęta jest przez handlarzy domenami, którzy celowo kupują domeny po najniższych cenach, aby następnie odsprzedać je z wysoką marżą na rynku wtórnym. Aby poradzić sobie z tym problemem, organizacja ICANN (instytucja odpowiedzialna obecnie za przyznawanie nazw domen internetowych), w 2011 roku zdecydowała się na rozszerzenie listy domen. Nowe domeny stały się popularne w 2014, kiedy pojawiło się kilkaset nowych rozszerzeń takich jak .photo czy .agency czytaj »
Porada id 3751 Sprzedajemy.pl - tu tanio kupisz i szybko sprzedasz rzeczy dla dzieci
sprzedajemypl | 2014-02-19
Kupowanie i sprzedawanie dziecięcych rzeczy używanych to coraz popularniejszy trend wśród rodziców. Takie zakupy to spora oszczędność, bo na nieaukcyjnej platformie handlowej Sprzedajemy.pl na przykład ubranka można kupić już za kilka złotych. Sprzedaż rzeczy, których dziecko już nie potrzebuje to z kolei spore wzmocnienie domowego budżetu. czytaj »
(bez nazwy) Wygeneruj działający numer karty kredytowej
Poradopedia.pl | 2013-12-02
Co zrobić, kiedy potrzebujesz testowego numeru karty kredytowej potrzebnego np. do skorzystania z okresu próbnego? Możesz wygenerować działający numer samemu. czytaj »
Komputer - uzależnienie Prawdziwe życie nie toczy się w Internecie
Poradopedia.pl | 2013-11-04
Z końcem października 2013 rusza ogólnopolska akcja społeczna "Wyloguj się", która próbuje zwrócić uwagę na rosnący problem uzależnienia się od komputera i Internetu. czytaj »
Generacja e-dukacja
inplusPR | 2013-07-08
Według badania CBOS z września 2012 roku 93% osób, które nie ukończyły 24. roku życia korzysta z Internetu. Częste użytkowanie sieci wpływa między innymi na sposób, w jaki uczą się młodzi ludzie. Dlatego też szkoły coraz częściej w edukacji wykorzystują gry komputerowe, strony internetowe, a nawet…Facebooka. czytaj »
Karta SIM - telefony GSM Tanie rozmowy i internet podczas wyjazdów za granicę
Poradopedia.pl | 2013-04-15
Rozmowy przez telefon komórkowy podczas pobytu za granicą lub też korzystanie z mobilnego Internetu może być bardzo kosztowne. Poznaj parę prostych sposobów dzięki którym nie będziesz bał się spojrzeć na rachunek za telefon po powrocie z podróży. czytaj »
Ecommerce - koszyk z zakupami Zwrot towaru kupionego przez Internet
Poradopedia.pl | 2012-12-10
Często zamawiasz różne produkty przez Internet? Jeśli tak, zobacz jak zwrócić towar uszkodzony lub taki, z którego nie jesteś zadowolony. czytaj »
Netykieta - czym jest i jak ją stosować?
Poradopedia.pl | 2012-09-06
Anonimowość, jaką zapewnia nam Internet nie zwalnia nas z przestrzegania zasad dobrego wychowania. Podpowiadamy, jak stosować netykietę w praktyce. czytaj »
Zalety i wady korzystania z Internetu
Poradopedia.pl | 2012-08-27
Dla wielu osób Internet jest jak nałóg. Nie wyobrażają sobie dnia choćby bez sprawdzenia poczty e-mail czy porozmawiania ze znajomymi na czacie. Internet ma wiele zalet, ale też wad, o których koniecznie musisz przeczytać. czytaj »
Znaleziono: 54