Okap schowany w blacie - rewolucja od Franke

2013-08-28  |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Franke wypuściło na rynek ciekawy okap kuchenny o nazwie Downdraft. Z pewnością to bardzo oryginalne urządzenie, ponieważ nie dość, że okap montowany jest w blacie, to w dodatku chowa się w nim całkowicie kiedy nie jest używany.

Jak podaje producent, okap Downdraft jest także przykładem uniwersalnego designu, na który składa się prosta forma, połączenie stali i czarnego szkła, z praktycznym zastosowaniem w przestrzeni kuchennej. Po ukryciu w szafce, urządzenie zajmuje niewiele miejsca, widoczny pozostaje jedynie panel o głębokości 9,5 cm. Szerokość okapu - 88 cm idealnie komponuje się płytami grzewczymi. Podczas pracy okap unosi się ponad powierzchnię blatu 40 cm.

Urządzenie nie tylko oferuje oryginalny wygląd, ale też oferuje bardzo dobre parametry pracy - jest bardzo ciche, a jego wydajność pozwala na oczywszczenievnawet 725 m3 w ciągu 1 godziny.

Przyzwyczajeni do okapów sufitowych, ściennych lub wyspowych otwieramy się na nowy rodzaj urządzeń, do okapów schowanych całkowicie w blacie i nadających się do każdego typu zabudowy kuchennej. Nowy okap Franke to rozwiązanie, które sprawdzi się w dużej i przestrzennej kuchni, także na wyspie, ukazując piękno płyty oraz otwierając przestrzeń nad nią, która dotąd była zarezerwowana dla okapu.

Artykuł przygotowany w oparciu o materiały prasowe dostarczone przez Franke Polska Sp. z o.o.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1

Najnowsze porady