agd

Znaleziono: 25
Sprzątanie Przygotowania do Wielkanocy: jak skutecznie wyczyścić sprzęt AGD?
SferaPRT | 2016-03-03
Podczas przyrządzania wielkanocnych dań szczególnie intensywnie korzystamy ze sprzętu AGD, który w bezpośrednim kontakcie z żywnością łatwo się brudzi. Nasi eksperci radzą, jak szybko i skutecznie wyczyścić kuchenne urządzenia, aby w czasie świąt i po ich zakończeniu prezentowały się nienagannie. czytaj »
(bez nazwy) Jak ożywić wygląd klasycznej kuchni?
SferaPRT | 2016-02-04
W aranżacjach kuchennych coraz chętniej łączymy to, co uniwersalne, z wyróżnikiem, który ma podkreślić naszą osobowość i wprowadzić element zaskoczenia. Zaproszenie do kuchni akcentu kolorystycznego to doskonały sposób na uzyskanie wyjątkowego wystroju wnętrza. czytaj »
Porada id 4525 Wyspa kuchenna - problem czy rozwiązanie?
SferaPRT | 2015-10-20
Obecne trendy w aranżacji wnętrz stawiają na przestrzeń i wygodę. Popularne stały się otwarte kuchnie, dzięki którym w estetyczny sposób można połączyć salon z miejscem przygotowywania posiłków. Właściciele dużych mieszkań mogą wówczas zdecydować się na wyspę kuchenną. czytaj »
Porada id 3728 O kuchnia! Skąd ten rachunek?! – sprzęt AGD a opłaty za prąd
Sfera | 2014-01-23
W ostatniej dekadzie zużycie energii elektrycznej w polskich domach wzrosło o 40%. Główny powód? Większa ilość sprzętu AGD, w który wyposażamy nasze kuchnie. Mimo że cena za energię elektryczną nieco spadła, ciągle płacimy sporo. Przedstawiamy kilka prostych sposobów, które pozwolą na skuteczne obniżenie rachunków za energię elektryczną. czytaj »
Pralka stara Jak pozbyć się starego sprzętu AGD
Poradopedia.pl | 2013-11-26
Wyrzucanie elektroniki i sprzętu AGD na śmietnik jest surowo zabronione. Jak w takim razie pozbyć się starego sprzętu niskim kosztem? czytaj »
(bez nazwy) Okap schowany w blacie - rewolucja od Franke
Poradopedia.pl | 2013-08-28
Franke wypuściło na rynek ciekawy okap kuchenny o nazwie Downdraft. Z pewnością to bardzo oryginalne urządzenie, ponieważ nie dość, że okap montowany jest w blacie, to w dodatku chowa się w nim całkowicie kiedy nie jest używany. czytaj »
Ekspres do kawy Saeco (Skąpiec.pl) Wybór ekspresu do kawy - raport Skąpiec.pl
Poradopedia.pl | 2013-05-24
Skąpiec.pl sprawdził, które ekspresy do kawy cieszyły się największym zainteresowaniem internautów w I kwartale 2013 roku i jakie kryteria były dla nich istotne, podczas poszukiwań idealnego urządzenia. W raporcie znalazły się także porady, m.in. z serwisu Poradopedia.pl czytaj »
Pralka w kuchni – za i przeciw
planetpr | 2012-08-17
Gdzie w domu umieścić pralkę? Odpowiedź wydaje się banalna – w łazience. Tymczasem w niektórych mieszkaniach, można spotkać pralkę w kuchni? Czy to dobry pomysł i kiedy się przydaje? Przedstawiamy plusy i minusy takiego rozwiązania. czytaj »
Jak oszczędzać z zielonymi rozwiązaniami w AGD?
planetpr | 2012-08-16
Dlaczego stara lodówka może zużywać więcej prądu niż nowa? Czy opłaca się prać w pralce jedynie kilka bluzek? W jaki sposób nowoczesny sprzęt może pomóc w oszczędzaniu energii? Warto poznać zielone rozwiązania i funkcje w urządzeniach AGD, dzięki którym można obniżyć rachunki za prąd i wodę. czytaj »
Czego nie lubią urządzenia AGD?
planetpr | 2012-06-15
Pośpiech, niedoczytanie instrukcji, a czasem po prostu nieświadomość – to niektóre powody niewłaściwego użytkowania sprzętu AGD. Zdarza się, że źle traktowane, urządzenia wołają o pomoc np. poprzez głośniejszą pracę. czytaj »
Znaleziono: 25