okap

Znaleziono: 9
Sprzątanie Przygotowania do Wielkanocy: jak skutecznie wyczyścić sprzęt AGD?
SferaPRT | 2016-03-03
Podczas przyrządzania wielkanocnych dań szczególnie intensywnie korzystamy ze sprzętu AGD, który w bezpośrednim kontakcie z żywnością łatwo się brudzi. Nasi eksperci radzą, jak szybko i skutecznie wyczyścić kuchenne urządzenia, aby w czasie świąt i po ich zakończeniu prezentowały się nienagannie. czytaj »
(bez nazwy) Jak ożywić wygląd klasycznej kuchni?
SferaPRT | 2016-02-04
W aranżacjach kuchennych coraz chętniej łączymy to, co uniwersalne, z wyróżnikiem, który ma podkreślić naszą osobowość i wprowadzić element zaskoczenia. Zaproszenie do kuchni akcentu kolorystycznego to doskonały sposób na uzyskanie wyjątkowego wystroju wnętrza. czytaj »
Porada id 4525 Wyspa kuchenna - problem czy rozwiązanie?
SferaPRT | 2015-10-20
Obecne trendy w aranżacji wnętrz stawiają na przestrzeń i wygodę. Popularne stały się otwarte kuchnie, dzięki którym w estetyczny sposób można połączyć salon z miejscem przygotowywania posiłków. Właściciele dużych mieszkań mogą wówczas zdecydować się na wyspę kuchenną. czytaj »
Porada id 4214 Okap z klasą – radzimy na co zwracać uwagę przy wyborze urządzenia i jak czytać etykiety energetyczne
Sfera | 2015-05-13
Od 1 stycznia klienci dokonujący zakupu okapu kuchennego mogą w łatwy sposób porównać różne modele urządzeń dostępnych na rynku. Wszystko dzięki etykietom energetycznym, które w czytelny sposób mają informować o specyfice okapów i kategoryzować je na poszczególne klasy. Wraz z ekspertem firmy Ciarko wyjaśniamy, co ta zmiana oznacza w praktyce oraz podpowiadamy, na jakie parametry należy zwrócić największą uwagę. czytaj »
Porada id 3797 Funkcjonalna czyli dobrze oświetlona – radzimy, jak zaaranżować przestrzeń kuchenną
Sfera | 2014-07-10
Prawidłowe oświetlenie to nie tylko element nadający kuchni wyjątkowego charakteru. To także kwestia funkcjonalności oraz komfortu podczas gotowania i spożywania posiłków. Podpowiadamy, jakie rozwiązania wybrać, aby powiększyć optycznie przestrzeń, wyeksponować meble i nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru. czytaj »
Porada id 3728 O kuchnia! Skąd ten rachunek?! – sprzęt AGD a opłaty za prąd
Sfera | 2014-01-23
W ostatniej dekadzie zużycie energii elektrycznej w polskich domach wzrosło o 40%. Główny powód? Większa ilość sprzętu AGD, w który wyposażamy nasze kuchnie. Mimo że cena za energię elektryczną nieco spadła, ciągle płacimy sporo. Przedstawiamy kilka prostych sposobów, które pozwolą na skuteczne obniżenie rachunków za energię elektryczną. czytaj »
Porada id 3611 Jak wybrać okap kuchenny?
Sfera | 2013-09-20
Naukowcy ostrzegają – przyrządzanie potraw na kuchence gazowej powoduje powstawanie zanieczyszczeń o stężeniu często przewyższającym dopuszczalne normy. czytaj »
(bez nazwy) Okap schowany w blacie - rewolucja od Franke
Poradopedia.pl | 2013-08-28
Franke wypuściło na rynek ciekawy okap kuchenny o nazwie Downdraft. Z pewnością to bardzo oryginalne urządzenie, ponieważ nie dość, że okap montowany jest w blacie, to w dodatku chowa się w nim całkowicie kiedy nie jest używany. czytaj »
Jak zadbać o czystość AGD?
planetpr | 2012-04-03
Są miejsca w domu, które często pomijamy w trakcie rutynowego sprzątania. W tych zakamarkach, korzystając z naszej nieuwagi i pośpiechu, stopniowo gromadzą się zanieczyszczenia. Wiosenne porządki to doskonała okazja, by spojrzeć tam, gdzie na co dzień nasz wzrok nie sięga i zadbać o czystość domowych sprzętów. czytaj »
Znaleziono: 9