2 grudnia - dzień darmowej dostawy!

2013-12-02  |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

2 grudnia, jak co roku ma miejsce Dzień Darmowej Dostawy. W tym roku do akcji przyłączyła się rekordowa liczba 2450 sklepów.

Tegoroczny Dzień Darmowej Dostawy, organizowany po raz czwarty przez serwis eKomercyjnie.pl, przypada na ten sam dzień co Cyber Monday w Stanach Zjednoczonych. Obie internetowe akcje  odbędą się w poniedziałek 2 grudnia 2013. W Dniu Darmowej Dostawy w godzinach od 00:01vdo 23:59 będzie można zrobić zakupy online szybko, wygodnie i bez ponoszenia kosztów przesyłki.

 Na oficjalnej stronie www.dziendarmowejdostawy.pl można na bieżąco zapoznawać się z listą sklepów, które przyłączają się do akcji. Najwięcej zgłosiło się w kategoriach: „Dom i ogród” (18,4%), „Uroda i zdrowie” (11,9%), „Odzież, dodatki” (11,4%), „Dla Dzieci” (7,5%) oraz „Sport” (5,4%). Jak mówi Krzysztof Bartnik, prezes eKomercyjnie.pl, z roku na rok Dzień Darmowej Dostawy zyskuje coraz większą popularność. - Tym samym w kalendarzu polskiej branży e-commerce, jak i świadomości Internautów, już chyba na dobre zagościło święto zakupów internetowych. Dzięki współpracy firm z całego sektora mamy dużą szansę na wykreowanie wydarzenia na miarę Cyber Monday, które co roku odbywa się w Stanach Zjednoczonych. I cały czas robimy wszystko, by ten cel zrealizować - dodaje.

Jak wyglądał Cyber Monday 2012 w USA

Cyber Monday to pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia, kiedy Amerykanie zaczynają poszukiwać w Internecie zniżek na zakupy świąteczne. Jak wynika z danych firmy badawczej comScore, konsumenci z USA w trakcie ostatniego Cyber Monday (26 listopada 2012) wydali 1,46 miliarda USD, co stanowiło 17% więcej w porównaniu do roku 2011, kiedy to przeznaczyli 1,25 miliarda USD na zakupy internetowe w tym dniu.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: