Czy ktoś wie jak powinna wyglądać sypialnia według zasad feng shui?

trinity  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 5)

1. Łóżko - najlepiej, gdy mężczyzna śpi po lewej stronie, bo wtedy podświadomie zapewnia kobiecie większe bezpieczeństwo w czasie snu.

2. Jeden wspólny materac, ewentualnie zrób pod poduszkami podkładkę z czerwonej lub zielonej jedwabnej wstęgi.

3. Wszelkie stare rzeczy zbierające kurz tworzą negatywną energię wokół waszego łóżka. Podobnie jak znajdujący się w sypialni kurz w ciemnych kątach. Wyrzuć, więc starocie, przechowuj tam tylko czystą pościel używaną na co dzień i często wietrzoną, a dobra energia rozpali Was na nowo.

4. Usuń z sypialni lustra, a także telewizory i monitory komputerowe. Jeżeli nie możesz się ich pozbyć, to przynajmniej zakryj je na noc.

5. Woda w sypialni - usuń z Twojej sypialni wszelkie akwaria, nawilżacze, wazony z wodą, bo to one mogą prowokować zdradę.

6. Światło w sypialni – romantyczne, tzn. delikatne, nie ostre i niezbyt jasne. Wszelkie ostre światła, radia, budziki umieszczone nad głową mogą powodować kłótnie między partnerami.

7. Figurki, owoce i zwierzęta przynoszące szczęście zakochanym parom – kaczki mandaryńskie (oznaczają wierność, troskę wobec partnera, szczęście i całkowite oddanie w małżeństwie), brzoskwinie i granaty (symbolizują pomyślne chwile w małżeństwie), kogut, jaskółka, feniks i żuraw przynoszą radość i szczęście do naszego domu.

Na podstawie http://horoskop.wp.pl/kat,37200,title,Szczesliwy-zwiazek-wedlug-zasad-Feng-Shui,wid,9052994,wiadomosc.html?ticaid=159e8, aut. Anna Wrzosek

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz: