mieszkanie

Znaleziono: 80
Porada id 5895 Fototapety przestrzenne – trzeci wymiar aranżacji wnętrz
Fairbox | 2018-01-15
Czy istnieje sposób, żeby powiększyć nasz salon, sypialnię lub przedpokój? Sprawić, by niewielkie pomieszczenie przekształciło się w całkiem pokaźnych rozmiarów wnętrze? Odkryliśmy takie rozwiązanie i, co więcej, nie wymaga od nas praktycznie żadnego wysiłku! Nie musimy burzyć ani przesuwać ścian, czy też przemeblowywać całej aranżacji. Czy to jakieś czary? Nie, to fototapety przestrzenne, które zdziałają jednak prawdziwe cuda. czytaj »
Porada id 5512 Poznaj triki, dzięki którym odmienisz małą sypialnię
SferaPRT | 2017-03-22
Ustawienie mebli, odpowiednie światło i kilka trików, które optycznie powiększą przestrzeń. Poznaj sprytne sposoby na urządzenie niewielkiej sypialni. czytaj »
Porada id 5291 Jak wybrać psa do małego mieszkania?
SferaPRT | 2016-10-26
Pies w bloku to powszechny widok. Mieszkańcy miejskich osiedli coraz częściej decydują się na posiadanie pupila. Czy metraż ogranicza nas w wyborze? Planując obecność czworonoga w mieszkaniu, powinniśmy wziąć pod uwagę istotne kwestie lokatorskie. Niemniej ważna jest rasa i usposobienie naszego nowego przyjaciela. czytaj »
Porada id 5245 Wszystkie barwy wody, czyli… co płynie w rurach? Twój dom wysyła sygnały!
Gastrosfera | 2016-10-07
Na pierwszy rzut oka krystalicznie czysta i przezroczysta. Ale dopiero po pewnym czasie ujawnia swoją prawdziwą twarz w postaci wytrącających się z niej różnokolorowych osadów. Często bowiem to, co płynie z naszych kranów, nie zawsze przypomina życiodajną ciecz, jaką jest woda. Czy wiesz, co oznacza biały nalot lub ceglasta otoczka na naczyniach oraz ceramice albo wyczuwalny specyficzny zapach? Naucz się rozpoznawać sygnały, jakie wysyła Ci dom! czytaj »
Porada id 5219 Woda. Jaką rolę odgrywa w naszym organizmie?
Gastrosfera | 2016-09-26
Bezbarwna, niepozorna ciecz, dostępna na wyciągnięcie ręki i obecna w niemalże wszystkich produktach żywnościowych. Woda, bo o niej właśnie mowa, stanowi nawet 70% masy dorosłego człowieka. Jaką rolę odgrywa w naszym życiu i dlaczego tak ważną? czytaj »
Porada id 5179 Jak wybrać materiał na podłogę? Przewodnik krok po kroku
Gastrosfera | 2016-09-02
Wielu z nas przy wyborze rodzaju podłogi do mieszkania kieruje się głównie jej kolorem. Jednak barwa paneli to nie wszystko. To, jak „zachowuje się” podłoga, po której chodzimy, zależy w głównej mierze od wilgotności czy równości podłoża. Sprawdźmy, na jakie kwestie techniczne warto zwrócić uwagę. czytaj »
Porada id 5163 Buduj wartość domu w chwili jego budowy
Gastrosfera | 2016-08-29
Budując dom, rzadko kiedy zwracamy uwagę na to, ile będzie wart za kilka lat. To jednak poważny błąd. Bo każda nieruchomość to dobra inwestycja w przyszłość – zarówno w swoją, jak i kolejnych pokoleń. Dlatego warto zawczasu zainwestować w rozwiązania, które zwiększą jego wartość. czytaj »
Porada id 5098 ABC korzystania z okien plastikowych
styldom | 2016-07-26
Okna PCV zyskały dużą popularność ze względu na wysoką funkcjonalność i walory estetyczne. To nieskomplikowane w montażu i codziennym użytkowaniu rozwiązanie, niezwykle proste w utrzymaniu czystości, wymaga jednak odpowiedniej troski, by bezproblemowo służyło przez długie lata. Podpowiadamy, jak właściwie zadbać o plastikowe okna. czytaj »
Porada id 5032 Idealnie czysta podłoga. Czy wiesz wszystko na temat mycia?
Gastrosfera | 2016-06-17
Wydaje się to być wręcz banalna czynność – mycie podłogi. Pozornie wystarczy tylko woda, płyn, wiadro, mop i odrobina chęci. Jeżeli chociaż raz podczas napełniania wiaderka pojawiły się w Twojej głowie wątpliwości jakiego środka użyć, czy zainwestować w lepszy sprzęt do sprzątania oraz jak często myć podłogi, sprawdź nasze rady. Dowiesz się z nich wszystkiego na temat mycia podłóg! czytaj »
Apartament Jak przygotować się do zakupu mieszkania
Kamil_Deresz | 2014-10-16
Zakup pierwszego mieszkania to nie lada wyzwanie i boi się go pewnie większość młodych ludzi. Najczęściej bowiem wiąże się z zaciągnięciem kredytu na lata, więc chcemy, aby było takie jak trzeba. Można jednak się do tego przygotować. czytaj »
Znaleziono: 80