Nie daj się komarom!

AnnaKozak  |   |  + 2  |  Ocena: (głosy: 0)

Komary i meszki to niezwykle uciążliwe owady, co do tego z pewnością nikt nie ma wątpliwości. Swoją obecnością potrafią zepsuć nawet najlepiej zaplanowany wypoczynek na łonie natury. Bolesne ukąszenia, które często także wywołują reakcje alergiczne, skutecznie zniechęcają do przebywania na świeżym powietrzu. Czy jest zatem sposób, aby czuć się bardziej komfortowo oraz bezpiecznie we własnym ogrodzie?

Okazuje się, że tak!

 I nie jest to kwestia maści i kremów, które wcieramy w skórę, aby na parę godzin odstraszyć te owady. Rozwiązanie jest znacznie prostsze, a działanie zdecydowanie skuteczniejsze i bardziej trwałe. Mowa o zastosowaniu odpowiedniego oprysku. Obecnie można już dostać preparaty zwalczające te uprzykrzające życie insekty.  Są bezpieczne dla ludzi i zwierząt, a w zależności od wybranego produktu jeden oprysk wystarczy na 4 do 7 tygodni. Zatem, aby z przyjemnością spędzać czas w ogrodzie bez obawy o nieprzyjemne ukąszenia, wystarczy przeprowadzić 3 - 4 opryski w całym sezonie.

Preparaty te dostępne są z reguły w formie koncentratów.  Po rozpuszczeniu w odpowiedniej ilości wody, za pomocą opryskiwacza ciśnieniowego Venus Super 360, aplikujemy na wybranym obszarze ogrodu, balkonu czy tarasu. Warto przeprowadzić oprysk na większym obszarze, aby pozbyć się jak największej liczby owadów. Po rozpyleniu preparatu natychmiastowo likwiduje on komary, muszki, meszki, a także kleszcze na opryskiwanym terenie. Tak samo jak w przypadku wszystkich innych oprysków warto wybrać dzień bezwietrzny i bezdeszczowy, a sam oprysk wykonać wieczorem.

Venus Super 360 to ręczny opryskiwacz ciśnieniowy, który umożliwia oprysk regularnym, stałym strumieniem. Zastosowana pompa oraz odpowiednia konstrukcja głowicy zwiększają zawirowanie cieczy. Ruchoma końcówka zaś pozwala na swobodną regulację zarówno kąta oprysku jak i mocy samego strumienia. Venus Super 360 przeznaczony jest do pielęgnacji i ochrony zarówno roślin domowych, ale także kwiatów balkonowych i mniejszych roślin ogrodowych. Idealnie sprawdzi się także w opryskach na niewielkich obszarach. Innowacyjny system 360o pozwala na aplikację cieczy również po odwróceniu opryskiwacza do góry dnem!

Cena: 44zł - 48zł (w zależności od pojemności 1, 1,5,2l)

Producent: Kwazar Corporation Sp. z o.o.

 

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 2

Najnowsze porady