armacell

Znaleziono: 3
Porada id 7340 NOWOŚĆ! Systemy preizolowanych rurociągów AustroPEX - maksymalna elastyczność i sprawny montaż
Fly_PR | 2024-01-22
AustroPEX to system lekkich i elastycznych preizolowanych rurociągów opracowanych z myślą o zastosowaniu w sieciach ciepłowniczych, wodociągowych, jak również w pompach ciepła, rozwiązaniach chłodniczych oraz do transportu chemikaliów. Karbowany zewnętrzny płaszcz z HDPE ochrania wewnętrzne warstwy izolacji zapewniając jednocześnie bardzo wysoką elastyczność ułatwiającą rozwijanie i układanie systemu. czytaj »
Większa wydajność, mniejsze rachunki – sposoby na poprawę pracy pomp ciepła
Fly_PR | 2022-07-13
Pompy ciepła są dziś jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań związanych z wykorzystaniem OZE, zarówno w budownictwie indywidualnym, jak i komercyjnym. Dzięki zastosowaniu izolacyjnych produktów Armacell możemy zwiększyć wydajność, wydłużyć żywotność, jak również wyciszyć odgłosy związane z ich pracą, dzięki czemu mogą być one instalowane nawet w bezpośrednim sąsiedztwie pomieszczeń użytkowych bez powodowania uciążliwości. czytaj »
Mostki termiczne – jak ich uniknąć?
flyprpr | 2015-01-12
Dobór izolacji to nie jedyna rzecz, na jaką musimy zwrócić uwagę chcąc prawidłowo zabezpieczyć instalację. Bardzo istotnym, choć niestety często zaniedbywanym zagadnieniem, jest również odpowiednie zamocowanie samych rur, a tym samym wyeliminowanie miejsc, w których mogłyby powstać mostki termiczne. czytaj »
Znaleziono: 3