kominek

Znaleziono: 6
Porada id 5527 Kominek w projekcie domu. Jakie normy musi spełnić?
SferaPRT | 2017-03-30
Wyśrubowane przepisy unijne odnoszące się do emisji spalin pieców, kominków i innych urządzeń energetycznych wejdą w życie w 2022 r. Jednak już teraz na rynku są dostępne kominki, które spełniają najsurowsze wymagania środowiskowe – warto wybrać właśnie takie. czytaj »
Porada id 5525 Kominek w domu energooszczędnym i pasywnym. Jaki wybrać?
SferaPRT | 2017-03-29
Wybudowanie doskonale izolowanego domu, który w ogóle nie potrzebuje aktywnego źródła ciepła jest możliwe, ale to zabieg zdecydowanie nieekonomiczny. W domach energooszczędnych warto zainstalować kominek – tanie i ekologiczne ogrzewanie. Musi on spełniać jednak pewne warunki. czytaj »
Ogień w kominku CZTERY wskazówki jak palić drewnem w kominku
Poradopedia.pl | 2016-10-10
Trudności z rozpaleniem kominka, brak ciągu, gasnące palenisko czy dym wpadający do domu to tylko niektóre z problemów, jakie może sprawić palenie drewnem w kominku. Poznaj nasze wskazówki, które pomogą je rozwiązać. czytaj »
Kominek Kominek w sezonie. Jak o niego dbać?
SferaPRT | 2015-12-30
Prawidłowe użytkowanie kominka wydaje się dość proste. Jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu do sezonu, w którym będzie on najbardziej eksploatowany, możemy wpłynąć na większą wydajność tego urządzenia. Jak zatem to robić i dlaczego odpowiednie czyszczenie kominka jest tak istotne? czytaj »
Kominek Jakie drewno do kominka?
Poradopedia.pl | 2012-12-07
w kominku nie należy palić czym popadnie. Przeczytaj jakie drewno kominkowe zapewni bezawaryjne funkcjonowanie Twojego kominka i czym różnią się poszczególne gatunki drewna. czytaj »
Kominek Jak rozpalić w kominku i nie narobić dymu
Poradopedia.pl | 2009-10-30
W domu pełno dymu przy rozpalaniu kominka? Ciągle gaśnie? Rozpalenie kominka nie jest trudne jeżeli zna się parę podstawowych zasad. czytaj »
Znaleziono: 6