komunia święta

Znaleziono: 6
Pierwsza Komunia Twojego dziecka – jak się do niej przygotować?
Sfera | 2013-05-13
Przyjęcie komunijne to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Tego dnia rodzice powinni zadbać o każdy szczegół. Wszystko po to, aby ten czas był wyjątkowy i na długo pozostał w pamięci. czytaj »
Pierwsza komunia Jak wybrać dodatki komunijne?
Poradopedia.pl | 2012-04-25
Twoje dziecko wkrótce przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej? Zobacz jakie dodatki do stroju należy dobrać, aby dziecko wyglądało wyjątkowo i stosownie do okazji. czytaj »
Sztućce Jakie menu na pierwszą komunię świętą?
Poradopedia.pl | 2011-05-06
Twoje dziecko przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej? Już niedługo więc zasiądziecie przy komunijnym stole. Zapoznaj się więc z propozycjami menu na uroczysty obiad, deser i kolację. czytaj »
Prezent na Komunię Świętą
dr_anwil | 2011-03-13
Jako ojciec chrzestny dziecka obok tzw. koperty zakupiłem książkę i to jaką książkę... Prezentem, który jednocześnie będzie stanowił doskonałą pamiątkę... czytaj »
Pierwsza komunia Jak przygotować dziecko do pierwszej komunii świętej?
Poradopedia.pl | 2011-03-04
Wśród Chrześcijan niezwykle ważnym momentem w życiu każdego dziecka jest przystąpienie do pierwszej komunii świętej. Już na kilka miesięcy przed ceremonią niektóre parafie opracowują plan przygotowania dzieci do tego ważnego sakramentu czytaj »
Pierwsza Komunia Święta Pierwsza komunia - jak zaplanować udane przyjęcie komunijne?
Poradopedia.pl | 2011-02-01
Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważna uroczystość nie tylko dla dziecka ale też całej rodziny. Dlatego przyjęcie komunijne należy tak zaplanować, aby było wyjątkowe pod każdym względem. czytaj »
Znaleziono: 6