kwiaty

Znaleziono: 15
Porada id 7421 Zaproś wiosnę do domu – kwiaty cięte i doniczkowe
buenavista | 2024-03-12
Kiedy zaczynamy obserwować pierwsze przebiśniegi i krokusy, a ptaki zaczynają śpiewać o poranku, możemy ogłaszać nadejście wiosny. Jak poczuć ten klimat w swoich czterech ścianach? Nie ma łatwiejszego sposobu niż „uzbrojenie” się w kwiaty – zarówno cięte, jak i te doniczkowe. Podpowiadamy, jak to zrobić, aby je ładnie wyeksponować, a do tego zadbać o ich trwałość! czytaj »
Porada id 7004 Jak wykorzystać skorupki jajek?
OCG | 2022-06-27
Jajko kurze można określić mianem magazynu substancji mających pozytywny wpływ na organizm człowieka. Zwykle jednak jako konsumenci skupiamy się na żółtku i białku, zapominając nieco o skorupce. Tymczasem właśnie ta część może się nam przydać w wielu codziennych sytuacjach. czytaj »
Porada id 3763 Wiosenne inspiracje: 5 pomysłów na kwiaty we wnętrzach
myloview | 2014-03-27
Kwiaty to niezwykle wdzięczny motyw, chętnie wykorzystywany przez różnego rodzaju twórców – malarzy, grafików, fotografów, projektantów mody. Wzory kwiatowe doskonale sprawdzają się również we wnętrzach. To niezawodny sposób na to, by wprowadzić do mieszkania prawdziwie wiosenną aurę. czytaj »
Wiosenne kwiaty Poznaj pierwsze wiosenne kwiaty
Poradopedia.pl | 2013-03-21
W zimie wszyscy z utęsknieniem czekamy na nadejście wiosny, wypatrując pierwszych jej zwiastunów. Do takich z pewnością należą rozwijające się pąki kwiatów - zobacz, które z nich zakwitają najwcześniej. czytaj »
Kwiatki w doniczkach Kwiaty doniczkowe do cienia i półcienia
Poradopedia.pl | 2012-07-17
Większość kwiatów doniczkowych potrzebuje do rozwoju światła słonecznego, ale są i takie gatunki, które doskonale czują się w miejscach zacienionych. czytaj »
Jak urządzić ogród dla alergika?
Poradopedia.pl | 2012-03-19
Wiosna to odpowiednia pora, by zająć się urządzaniem i porządkowaniem ogrodu. Jeśli cierpisz na alergie, przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jakie rośliny mogą znaleźć się w Twoim ogrodzie, a jakich powinieneś unikać. czytaj »
Kwiat na grobie Jak wybrać kwiaty na cmentarz?
Poradopedia.pl | 2011-10-14
Już niedługo Święto Zmarłych, warto więc pomyśleć o wyborze kwiatów na cmentarz. Podpowiadamy jakie rośliny wybrać. czytaj »
Róże Jak pielęgnować róże?
Poradopedia.pl | 2011-08-02
Nie wyobrażasz sobie ogrodu bez róż? Przeczytaj naszą poradę i zapoznaj się z poszczególnymi etapami pielęgnacji tych zjawiskowych kwiatów. czytaj »
Trawnika Jak rozmieścić rośliny w ogrodzie?
Poradopedia.pl | 2011-07-27
Właściwe rozmieszczenie drzew, krzewów i kwiatów sprzyja walorom dekoracyjnym ogrodu, ale przede wszystkim kondycji samych roślin. Jak to powinno dokładnie wyglądać? Przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Pierwsze wiosenne kwiaty w ogrodzie - jak sadzić i jak wybrać?
Poradopedia.pl | 2011-02-20
Wśród kwiatów cebulowych można wyróżnić te kwitnące wiosną oraz te należące do odmian letnich. Najwcześniejsze roślinki zaczynają kwitnąć wczesną wiosną czytaj »
Znaleziono: 15