ogrzewanie

Znaleziono: 8
Porada id 6117 Ogrzewanie podłogowe – 5 zasad prawidłowego użytkowania
J2CD | 2018-10-25
Wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego warto zastanowić się nad właściwym użytkowaniem systemów dostarczających ciepło w naszym domu. Odpowiednia eksploatacja pozwoli ograniczyć wydatki, zapewni komfort przebywania w pomieszczeniu, a także trwałość i bezpieczeństwo instalacji. Podpowiadamy, jakie kwestie są szczególnie istotne w przypadku ogrzewania podłogowego. czytaj »
Hałas i cisza Bulgotanie w Piecu C.O. Przyczyny i Porady
Kampanie | 2017-09-13
Zwykle zbyt głośna praca kotła i stale rosnące rachunki eksploatacyjne skłaniają użytkownika do zgłoszenia awarii w serwisie. Jednak objawy takie jak bulgotanie w piecu centralnym czy zawyżone opłaty to w większości wynik czynników innych niż wada lub uszkodzenie urządzenia. czytaj »
Ogień w kominku CZTERY wskazówki jak palić drewnem w kominku
Poradopedia.pl | 2016-10-10
Trudności z rozpaleniem kominka, brak ciągu, gasnące palenisko czy dym wpadający do domu to tylko niektóre z problemów, jakie może sprawić palenie drewnem w kominku. Poznaj nasze wskazówki, które pomogą je rozwiązać. czytaj »
Kominek Kominek w sezonie. Jak o niego dbać?
SferaPRT | 2015-12-30
Prawidłowe użytkowanie kominka wydaje się dość proste. Jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu do sezonu, w którym będzie on najbardziej eksploatowany, możemy wpłynąć na większą wydajność tego urządzenia. Jak zatem to robić i dlaczego odpowiednie czyszczenie kominka jest tak istotne? czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny Skąpiec.pl: Ogrzewanie
Poradopedia.pl | 2014-02-24
Skąpiec.pl sprawdził, które rozwiązania grzewcze cieszyły się w ostatnim kwartale największą popularnością wśród polskich internautów. Wyniki analizy znajdują się w najnowszym raporcie serwisu. czytaj »
Termostat w kaloryferze Proste sposoby na tańsze ogrzewanie domu
Poradopedia.pl | 2014-02-20
Koszty ogrzewania są zazwyczaj największym wydatkiem związanym z utrzymaniem domu. Poznaj proste sposoby jak możesz obniżyć rachunki za ogrzewanie domu bez ponoszenia większych inwestycji. czytaj »
Kominek Jakie drewno do kominka?
Poradopedia.pl | 2012-12-07
w kominku nie należy palić czym popadnie. Przeczytaj jakie drewno kominkowe zapewni bezawaryjne funkcjonowanie Twojego kominka i czym różnią się poszczególne gatunki drewna. czytaj »
Nawilżacz powietrza - jaki wybrać?
Poradopedia.pl | 2012-09-24
Wraz z ropoczęciem sezonu grzewczego, warto pomyśleć o odpowiednim nawilżaniu powietrza w mieszkaniu. Podpowiadamy, jaki nawilżacz kupić aby utrzymać wilgotność powietrza na odpowiednim poziomie. czytaj »
Znaleziono: 8