teceone

Znaleziono: 4
Porada id 6815 Dlaczego warto wybrać toaletę myjącą?
J2CD | 2021-07-02
Stały się symbolem nowoczesności, a dla wielu użytkowników także niezbędnym elementem wyposażenia przestrzeni sanitarnej. Mowa o toaletach myjących, które w wielu łazienkach zdetronizowały standardową ceramikę. Ilu użytkowników, tyle argumentów przemawiających za ich funkcjonalnością. My wybraliśmy spośród nich te, które przekonają nawet tych niezdecydowanych. czytaj »
Porada id 6666 Toaleta nowej generacji
J2CD | 2020-11-09
Rozwiązania sanitarne oferują coraz więcej możliwości – w zakresie użytkowania, jak i aranżacji przestrzeni. Na znaczeniu zyskała higiena, minimalistyczny design, a co za tym idzie – wyższe standardy w urządzaniu łazienki. Odpowiedzią na te wyzwania są toalety myjące, które coraz częściej wypierają tradycyjne miski. Sprawdzamy ich zalety! czytaj »
Porada id 6478 Rozwiewamy mity na temat toalet myjących
J2CD | 2020-01-14
Toalety myjące to wciąż niezbyt popularne rozwiązania, jeżeli chodzi o wyposażenie polskich łazienek. Powodów jest kilka. Jednym z nich brak wystarczającej wiedzy i stereotypy dotyczące designu, kwestii technicznych, higieny czy bezpieczeństwa. Dlatego oczami fachowców przyglądamy się tym zagadnieniom bliżej. czytaj »
Porada id 6351 Czym kierować się przy wyborze toalety myjącej?
J2CD | 2019-08-22
Ponad połowa gospodarstw domowych Kraju Kwitnącej Wiśni posiada je w swoich łazienkach. Jednak na naszym rodzimym rynku wciąż stanowią pewne novum. Toalety myjące, bo o nich mowa, małymi krokami wkraczają do polskich pomieszczeń sanitarnych. A oferują wiele – większe możliwości w aranżacji przestrzeni, nową funkcjonalność oraz zmianę w podejściu do kwestii higieny i czystości. Rzecz w tym, aby wybrać dobrze! czytaj »
Znaleziono: 4