Najnowsze porady: Fotografia

Znaleziono: 16
Jazda nocą Jak robić zdjęcia nocą?
Poradopedia.pl | 2011-03-23
Zrobienie dobrych zdjęć nocą jest uwarunkowane wieloma czynnikami. Oczywiście należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, ale też wiedzieć w jaki sposób umiejętnie wykorzystywać poszczególne jego funkcje czytaj »
Jak fotografować tęczę?
Poradopedia.pl | 2011-03-17
Tęcza jest zjawiskiem optycznym powstającym w momencie rozszczepienia światła załamującego się i odbijającego wewnątrz kropli wody. Fotografowanie jej może sprawiać niemałe trudności, dlatego tym bardziej należy zapoznać się z zasadami umiejętnego robienia zdjęć czytaj »
Aparat fotograficzny Jak robić dobre zdjęcia?
Iza_B | 2010-12-23
Robienie zdjęć jest dla jednych zabawą dla drugich wielką pasją. Jednak często jakość fotografii pozostawia wiele do życzenia. Jak więc zrobić dobre zdjęcie? czytaj »
Jak wybrać odpowiednią dla siebie rozdzielczość aparatu cyfrowego?
Mareszka | 2008-07-09
Rozdzielczość matrycy jest określana zwykle w milionach pikseli (czyli barwnych punkcików składających się na obraz). Im większa rozdzielczość, tym więcej... czytaj »
Jak wybrać aparat fotograficzny?
Mareszka | 2008-07-09
Zdjęcie jest sposobem na zatrzymanie ulotnej chwili, może być dziełem, Sztuką przez wielkie „Sz”, albo po prostu jednym z wielu... czytaj »
Jaki zoom w aparacie?
Mareszka | 2008-06-28
Zoom (obiektyw zmiennoogniskowy) – w skrócie przybliżanie i oddalanie obrazu, a także regulacja kąta widzenia aparatu. Zoom wyrażony jest zazwyczaj... czytaj »
Znaleziono: 16