Jak wróżyć z wahadełka?

Poradopedia.pl  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Wróżenie z wahadełka nie wymaga posiadania specjalnych rekwizytów magicznych - w roli wahadełka może wystąpić zwykły wisiorek z naturalnego materiału, zawieszony na sznurku bądź rzemyku.

Długość sznurka

Aby ją wymierzyć, wystarczy kciukiem i palcem wskazującym prawej ręki chwycić sznurek z wahadełkiem tuż nad ciężarkiem, a następnie powoli go opuszczać - gdy zacznie drgać lub krążyć to znak, że długość sznurka jest odpowiednia. W miejscu, w którym wahadełko zaczęło się poruszać należy zrobić supełek bądź przymocować koralik.

Sposób poruszania wahadełkiem

Lewą dłoń należy ułożyć w piąstkę, trzymając do góry otworem utworzonym z kciuka i palca wskazującego. W miejscu, gdzie palce się zbiegają utworzy się charakterystyczny dołek. W palce prawej ręki należy chwycić sznurek od wahadełka, na wymierzonej długości i ustawić je bezpośrednio nad tym punktem.

Skupiając się na tej czynności, należy "zmusić" wahadełko do obrotów. Po osiągnięciu tego efektu, trzeba szybko wyprostować lewą dłoń, ustawiając ją równolegle do ziemi (grzbietem do dołu), cały czas trzymając nad nią wahadełko.

Zadawanie pytań

Przed przystąpieniem do wróżenia należy oczyścić wahadełko ze złej energii. W tym celu warto umieścić je pod strumieniem zimnej wody lub uderzyć nim o drewniany przedmiot. Następnie należy się wyciszyć i skupić.

Można pytać o wszystko. Ważne, by odpowiedź na zadane pytanie mogła zostać sformułowana za pomocą prostego "tak" lub "nie" (np.: jeśli wahadełko obraca się w prawo - odpowiedź brzmi "tak", a jeśli w lewo - "nie"). Najczęściej zadawane pytania dotyczą miłości: "Czy on mnie kocha?", "Czy ona mnie zdradza?", ale równie dobrze można zapytać o zdrowie: "Czy powinna zrobić jakieś badania?"; finanse: "Czy wziąć kredyt w tym banku?" oraz pracę: "Czy awansuję w tym roku?", "Czy założyć własną działalność?", itp.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1

Najnowsze porady