chłopak

Zobacz kalkulatory

Znaleziono: 38
Randka w parku Jak zrobić dobre wrażenie na jego rodzicach?
Poradopedia.pl | 2013-01-14
Pierwsze spotkanie z rodzicami chłopaka nie musi być stresujące. Zrób dobre wrażenie dzięki właściwemu przygotowaniu i zadbaniu o istotne szczegóły. czytaj »
Złamane serce Czy mój chłopak mnie zdradza?
Poradopedia.pl | 2013-01-03
Jakie mogą być oznaki jego niewierności? Odpowiedź brzmi: różne! Oto kilka zachowań twojego chłopaka, na które powinnaś zwrócić uwagę. czytaj »
Jak pozbyć się malinki?
Poradopedia.pl | 2012-08-08
Sprawca malinki zwykle jest zachwycony swoim dziełem, ale obdarowana nią osoba niestety już mniej. Początkowo niewielkie zaczerwienienie przybiera po pewnym czasie postać siniaka, a to nie wygląda dobrze. Z naszej porady dowiesz się jak zmniejszyć, a nawet całkowicie ukryć malinkę. czytaj »
Para w łóżku Jak zrobić malinkę?
Poradopedia.pl | 2012-07-20
Jedni dumnie się z nią obnoszą; inni robią wszystko, aby ją ukryć. Malinka uważana jest za znak wielkiej namiętności, ale trzeba wiedzieć jak ją zrobić, by się nie ośmieszyć i nie sprawić bólu partnerowi. czytaj »
Pierwsza randka - para Jak rozkochać w sobie chłopaka?
Poradopedia.pl | 2012-07-13
Nie można zmusić chłopaka do miłości, ale można spróbować go w sobie rozkochać. Z naszej porady dowiesz się, jak trafić do serca tego jedynego. czytaj »
Pierwsza randka - para O czym rozmawiać z dziewczyną?
Poradopedia.pl | 2012-06-26
Umówiłeś się na spotkanie z dziewczyną, ale nie bardzo wiesz o czym z nią rozmawiać? Przeczytaj naszą poradę i zapoznaj się z listą tematów, które śmiało możesz poruszać. czytaj »
Jak pokonać zazdrość?
Poradopedia.pl | 2012-03-28
Dawkowanie jej w ogromnych ilościach niszczy związek, bo na każdym kroku pojawia się podejrzenie o zdradę. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak pokonać zazdrość. czytaj »
Złamane serce Jak zniechęcić do siebie chłopaka?
Poradopedia.pl | 2011-12-12
Masz dość pewnego chłopaka i nie wiesz jak go do siebie zniechęcić. Przeczytaj naszą poradę i "pozbądź się" go w mistrzowskim stylu. czytaj »
Mężczyźni i kobiety Jak postępować z mężczyznami?
Poradopedia.pl | 2011-12-06
Są kobiety które wiedzą jak postępować z mężczyznami i nawet nieźle im to wychodzi, ale są też takie które na ten temat nie mają żadnej wiedzy. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, koniecznie przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Jak i kiedy wyznać miłość?
Poradopedia.pl | 2011-12-02
Chcesz wyznać miłość drugiej osobie? Przeczytaj naszą poradę i zapoznaj się ze wskazówkami, dzięki którym Twoje słowa nie spotkają się z odrzuceniem. czytaj »
Znaleziono: 38