Jak zrobić malinkę?

Poradopedia.pl  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Malinka to popularna nazwa śladu pozostawionego na skórze po namiętnym pocałunku. Zrobiona w widocznym miejscu może być nieco kłopotliwa, choć w niektórych kulturach uważana jest za pożądany element gry miłosnej.

Jak zrobić malinkę?

Przed pozostawieniem malinki na ciele ukochanej osoby należy się upewnić, że nie ma ona nic przeciwko temu. Szyja to widoczne miejsce i nie każdy chce nosić na niej czerwone znamię. Dopiero po uzyskaniu zgody, można przystąpić do dzieła. Malinka zwykle przypomina o cudownych, wspólnie spędzonych chwilach, dlatego warto też zadbać o odpowiednią atmosferę.

Aby zrobić malinkę należy złożyć usta na kształt przyssawki, a następnie przyłożyć je do skóry partnera i wykonać odruch ssania. Po ok. 15 sekundach można już rozluźnić usta i podziwiać swoje dzieło. To właśnie ssanie powoduje wystąpienie przekrwienia i pojawienie się czerwonej plamki. Nieumiejętne zrobienie malinki lub zbyt mocne ssanie mogą wywołać ból - najbardziej wrażliwe miejsce znajduje się blisko tętnicy oraz tuż przy przełyku.

Malinka na ciele partnera może być uznana za znak bycia razem, bycia kochankami. Zdania na ten temat są oczywiście podzielone - niektórym osobom nie przeszkadzają pozostawione na ciele malinki; inni z kolei nie lubią ich otrzymywać i wstydzą się takich przekrwionych śladów.

Jak ukryć malinkę?

Malinka może utrzymywać się na skórze od 4 do 12 tygodni (zwykle ok. tygodnia), w zależności od siły ssania oraz długości pocałunku. Krwawe ślady można zamaskować poprzez użycie korektora (na szyi sprawdzi się jaśniejszy odcień od normalnie używanego, gdyż skóra w tym miejscu jest bledsza, niż na twarzy) albo założenie golfa lub apaszki. Można też przyspieszyć gojenie się skóry, smarując malinkę kremem z witaminą K.

Dodatkowa rada: Malinki można ćwiczyć na przegubie własnej ręki, aby dojść do wprawy.   

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady