Czy mój chłopak mnie zdradza?

Poradopedia.pl  |   |  + 1  |  Ocena: (głosy: 0)

Pytanie to dręczy nie jedną z kobiet na całym świecie. Niestety nie ma jednej reguły na znalezienie odpowiedzi. Było by to zbyt proste. Każdy z nas jest inny, inaczej zachowuje się w danej sytuacji inaczej na daną sytuację reaguje.  Niektóre zachowania, a przede wszystkim ich zmiana, może pomóc nam rozpoznać, że partner nas zdradza lub też że coś przed nami ukrywa. Jeden będzie zachowywał się bez zarzutu, będzie prawił komplementy, wręczał drobne upominki by zagłuszyć swoje sumienie i nie wzbudzać twoich podejrzeń. Inny zaś stanie się oziębły, obojętny i zacznie doprowadzać do bezsensownych kłótni.

Jakie mogą być oznaki jego niewierności? Odpowiedź brzmi: różne! Oto kilka zachowań twojego chłopaka, na które powinnaś zwrócić uwagę:

  • Gdy nie dopuszcza Cie do swojego komputera, poczty czy telefonu komórkowego (co wcześniej nie stanowiło żadnego problemu) powinno wzbudzić to twoją czujność. Jeśli cię zdradza będzie zachowywał się nerwowo, gdy sięgniesz po jego telefon lub gdy będziesz korzystać z jego komputera.
  • Zaczął bardziej dbać o siebie niż wcześniej? Zaczął chodzić na siłownie? Przesadnie stara się o swój wygląd? To może być oznaką, że kogoś ma i to dla tej osoby chce wyglądać jak najlepiej, ale wcale nie musi tak być. Może robi to właśnie dla Ciebie lub na twoją prośbę. Mężczyźni też lubią dobrze wyglądać!
  • Jeśli twój chłopak stał się zrelaksowany, wypoczęty nagle zaczął być zadowolony z życia musisz się dowiedzieć, jaki ma ku temu powód. Może to oznaczać, że poznał jakąś nową osobę i że mógł (podkreślam mógł) wdać się w romans.
  • Dostaje dziwne telefony, po których odebraniu wychodzi z pokoju? Tajemnicze sms-y, które po przeczytaniu usuwa mówiąc, że to tylko reklamy. Takie zachowanie oznacza, że może coś przed tobą ukrywać.
  • Jeśli w ostatnich tygodniach zaczął kupować ci prezenty, a wcześniej nigdy tego nie robił może chcieć odkupić swoje winy i zagłuszyć swoje sumienie.

Jest to tylko kilka zachowań, które mogą Cię zaniepokoić. Podobnie jest również w sytuacjach, w których mieszkasz ze swoim partnerem lub gdy chodzi o twojego męża. Jednakże dochodzi ich jeszcze kilka. Na przykład, gdy twój mąż coraz więcej pracuje. Wychodzi do pracy wcześnie rano a wraca późnym wieczorem, albo gdy coraz częściej zaczyna wyjeżdżać w delegacje, choć wcześniej tego nie robił. To może okazać się jedną z oznak jego niewierności. Jeśli twój partner unika kontaktów cielesnych: pocałunków, trzymania się za ręce, przytulania to możesz być już pewna, że coś jest nie tak. Powinnaś z nim wtedy szczere porozmawiać. Oczywiście raczej się nie przyzna do zdrady, ale prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. Miej więc oczy szeroko otwarte.

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Liczba komentarzy: 1

Zobacz kalkulatory

Najnowsze porady