miłość

Znaleziono: 49
Porada id 4041 Z miłości do słodkości…
slodki | 2015-01-29
Każdego roku, o tej samej porze przed sporą częścią zakochanych pojawia się wyzwanie – znalezienie idealnego prezentu walentynkowego. Co kupić bliskiej osobie z okazji Święta Zakochanych? Z pytaniem tym boryka się niemalże każdy – niezależnie od płci i stażu związku. Standardowo stawiamy na perfumy, bieliznę, gadżety w kształcie serc, a może tym razem warto byłoby osłodzić ten dzień swojej drugiej połówce? czytaj »
(bez nazwy) (Nie)Wierne pary: co skłania nas ku zdradzie bądź wierności?
ladycomp | 2013-06-26
Ponoć 90% ptaków jest monogamicznych, jednak i wśród okazów wierności zdarzają się przykłady zdrady. Wśród ssaków wiernych jest tylko 3% gatunków. Czy ludzie mieszczą się wśród tego niewielkiego odsetka monogamistów? czytaj »
Jaka jest kondycja Waszego związku?
ladycomp | 2013-03-20
Wiążąc się z kimś, wnosimy do związku cały bagaż dotychczasowych doświadczeń, nawyków, przyzwyczajeń. Następuje zderzenie pewnych ideałów, norm i zasad, które każdy partner wyniósł ze swojego domu. Euforia zakochania opada, docieramy się, wypracowujemy „układ”. czytaj »
Wieczór panieński Co robić w Walentynki będąc singlem?
Poradopedia.pl | 2013-02-10
Walentynki to święto wszystkich zakochanych, ale nawet single tego dnia mogą się świetnie bawić. Jeśli nie znalazłeś do tej pory swojej drugiej połówki, zobacz jak przetrwać ten dzień i nie czuć się samotnie. czytaj »
Asertywna seksualność, czyli kochaj się prawdziwie
ladycomp | 2013-01-28
Trudno mówić o prawdziwej bliskości między partnerami, jeżeli brakuje nam... asertywności. Jest wiele porad na polepszenie technik seksualnych, a tymczasem pojęcie asertywności w seksie, dla wielu osób nie ma zastosowania w praktyce. A przecież od tego powinniśmy tak naprawdę zacząć! czytaj »
Pierwsza randka - para Jak zrobić dobre wrażenie na jej rodzicach?
Poradopedia.pl | 2013-01-18
Zostałeś zaproszony przez rodziców swojej dziewczyny do ich domu? Zamiast denerwować się na zapas, zacznij się przygotowywać do spotkania. Warto mieć dobre relacje z rodzicami Twojej dziewczyny. czytaj »
Złamane serce Czy mój chłopak mnie zdradza?
Poradopedia.pl | 2013-01-03
Jakie mogą być oznaki jego niewierności? Odpowiedź brzmi: różne! Oto kilka zachowań twojego chłopaka, na które powinnaś zwrócić uwagę. czytaj »
Czy istnieje recepta na szczęśliwy związek?
ladycomp | 2012-12-31
Stan silnego zakochania trwa zaledwie kilka miesięcy, później różowe okulary bledną i zaczynamy poznawać siebie w całkiem zwyczajnych okolicznościach. Zakochanie przeradza się w miłość, a my możemy budować trwałe szczęście w związku. Jak? Są na to pewne sposoby.... czytaj »
Jak pozbyć się malinki?
Poradopedia.pl | 2012-08-08
Sprawca malinki zwykle jest zachwycony swoim dziełem, ale obdarowana nią osoba niestety już mniej. Początkowo niewielkie zaczerwienienie przybiera po pewnym czasie postać siniaka, a to nie wygląda dobrze. Z naszej porady dowiesz się jak zmniejszyć, a nawet całkowicie ukryć malinkę. czytaj »
Pierwsza randka - para Jak rozkochać w sobie chłopaka?
Poradopedia.pl | 2012-07-13
Nie można zmusić chłopaka do miłości, ale można spróbować go w sobie rozkochać. Z naszej porady dowiesz się, jak trafić do serca tego jedynego. czytaj »
Znaleziono: 49