Podobne porady

Jaki jest limit punktów karnych na drodze? Przez jaki okres czasu się to sumuje i po jakim czasie kasuje?

rbrys | 2007-01-20 16:36

Limit punktów karnych po których uzbieraniu kierowca traci prawo jazdy wynosi 24 punkty - dotyczy to sumy wszystkich punktów karnych otrzymanych... czytaj »

Znaleziono: 16
Policja aresztuje Co grozi za handel punktami karnymi?
Poradopedia.pl | 2012-03-21
Kierowcy, którym uzbierała się pokaźna liczba punktów karnych są w stanie zapłacić spore pieniądze, aby oczyścić swoje konto. Trzeba jednak pamiętać, że zarówno sprzedaż jak i kupno punktów wiąże się z poważnym konsekwencjami. czytaj »
Zasady ruchu obowiązujące pieszych
Poradopedia.pl | 2012-10-14
Piesi bardzo często łamią obowiązujące przepisy, narażając na niebezpieczeństwo siebie oraz innych ludzi. Jak korzystać z drogi dla rowerów, jak poruszać się w kolumnie pieszych, jakie zachowania pieszego są niedozwolone - na wszystkie te pytania, odpowiedź znajdziesz w naszej poradzie. czytaj »
Nauka jazdy Nowy egzamin na prawo jazdy - co się zmieni od 2013?
Poradopedia.pl | 2012-09-25
Myślisz o rozpoczęciu kursu na prawo jazdy? Jeśli tak, sprawdź jak będzie wyglądał egzamin po zmianach, które wejdą w życie już na początku przyszłego roku. czytaj »
Przepisy prawa Nowy taryfikator punktów karnych 2012
Poradopedia.pl | 2012-06-11
Naruszanie przepisów drogowych wiąże się z określonymi konsekwencjami. Zanim ruszysz w drogę, zapoznaj się z nowym taryfikatorem punktów karnych i sprawdź, jakich wykroczeń dotyczą. czytaj »
Nauka jazdy Jak zdać egzamin na prawo jazdy - praktyczne rady
Poradopedia.pl | 2011-08-11
Przed Tobą egzamin na prawo jazdy? Zapoznaj się ze wskazówkami jak postępować, aby zdać go z wynikiem pozytywnym. czytaj »
Policja aresztuje Kiedy policja może zatrzymać prawo jazdy?
Poradopedia.pl | 2011-07-11
Jako praktykujący kierowca wiesz, że za łamanie przepisów ruchu drogowego grozi kara a najboleśniejszym tego skutkiem jest zatrzymanie prawa jazdy. Kiedy może się tak stać? Przeczytaj naszą poradę i dowiedź się więcej. czytaj »
Nauka jazdy Jak zrobić prawo jazdy kat. A?
Poradopedia.pl | 2011-05-11
Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy kat. A? Pospiesz się, wkrótce wchodzą w życie nowe przepisy o kierujących pojazdami. czytaj »
Nauka jazdy Jak wygląda praktyczny egzamin na prawo jazdy?
Poradopedia.pl | 2011-04-10
Film przedstawia i omawia przebieg egzaminu praktycznego na prawo jazdy. czytaj »
Samochód Zasady pierwszeństwa na rondzie turbinowym
Poradopedia.pl | 2011-04-10
W Polsce powstaje co raz więcej rond turbinowych, po których poruszanie się sprawia wielu kierowcom nie małe problemy. O tym jakie zasady poruszania się po takim rondo obowiązują dowiesz się czytając poniższą poradę. czytaj »
Jak zdać egzamin na prawo jazdy?
vbn765 | 2008-05-24
Na stronie UW autorstwa Pani Barbary Wiśniowskiej znalazłam ciekawą poradę na ten temat: "1. Wyobraź sobie, że jedziesz luksusowym autkiem... czytaj »
Znaleziono: 16