pielęgnacja skóry

Znaleziono: 14
Porada id 6195 Zimowa pielęgnacja skóry w 5 krokach
media | 2019-01-28
Zima to najbardziej wroga dla cery pora roku. Niskie temperatury, wiatr i zanieczyszczenia powietrza fatalnie odbijają się na jej kondycji. Wydawać by się mogło, że najlepszym sposobem jest uchronienie jej przed czynnikami zewnętrznymi w ciepłym domu. Nic bardziej mylnego! Centralne ogrzewanie jest dla skóry równie dużym zagrożeniem. Co można zrobić dla siebie właśnie teraz, aby zregenerować skórę? czytaj »
Porada id 6016 5 prostych sposobów na pielęgnację skóry latem
media | 2018-07-24
Gdy na zewnętrz panują upały i silne słońce, nasza skóra woła o dodatkową dawkę nawilżenia. Jak odpowiednio zadbać o nią właśnie latem, kiedy jest wyjątkowo mocno narażona na przesuszenia i uszkodzenia? Poniżej przedstawiamy pięć praktycznych porad, które pomogą Ci zachować dobrą kondycję skóry nawet podczas największych upałów. czytaj »
Porada id 5966 Wampirzy lifting – naturalny sposób na młodość
media | 2018-04-26
Wampirzy lifting – pod tą intrygującą nazwą kryje się uwielbiany przez gwiazdy sposób na odmłodzenie wyglądu, który zyskuje coraz większą popularność. Dlaczego? O działaniu zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego opowiada dr Andrzej Krajewski, specjalista z Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w Kołobrzegu. czytaj »
Porada id 5590 Sposoby na piękną i miękką skórę - sprawdź najlepsze zabiegi!
kacha | 2017-05-11
Już starożytni lekarze zauważyli, że nasz duch i ciało są powiązane siecią silnych zależności. Gdy choruje jedno – cierpi i drugie. Dlatego też zalecali powrót do harmonii ciała i duszy poprzez różne zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne. I dziś doceniamy odkrycia naszych przodków. Dlatego też gabinety Odnowy biologicznej cieszą się wciąż rosnącą popularnością – zabiegi wykonywane w nich przynoszą ulgę zmęczonemu ciału i zbolałej duszy. Oto kilka przykładowych zabiegów. czytaj »
Jak dbać o cerę po 30 roku życia?
Poradopedia.pl | 2012-08-21
Nasza skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji od najmłodszych lat. Jednak szczególną troską powinniśmy ją objąć po przekroczeniu trzydziestego roku życia. czytaj »
Pryszcze Peeling kawowy - jak zrobić?
Poradopedia.pl | 2012-07-23
Chcesz samemu zrobić peeling kawowy? Obejrzyj zamieszczony filmik jak tego dokonać. czytaj »
Cellulit Jak się pozbyć cellulitu i ujędrnić biust?
Poradopedia.pl | 2012-07-22
Chcesz dowiedzieć się jak zwalczyć cellulit i ujędrnić biust? Obejrzyj film z Panią Kingą Rusin i dowiedz się jak panie powinny pielęgnować swoje ciało, aby jak najdłużej było piękne. czytaj »
Pryszcze Jak ukryć pryszcze?
Poradopedia.pl | 2012-01-16
Z pryszczami zmaga się wiele osób, zwłaszcza młodych. Trudno pozbyć się uciążliwych krost tak od razu, z pewnością łatwiej można je ukryć. Przedstawiamy sposoby, dzięki którym taki zabieg jest możliwy. czytaj »
Jak dbać o dłonie zimą?
Poradopedia.pl | 2011-12-07
Podpowiadamy jak pielęgnować dłonie, dla których zima jest szczególnie trudnym okresem. czytaj »
Kobiece nogi Jak przygotować się do depilacji laserowej?
Poradopedia.pl | 2011-12-05
Decydując się na depilację laserem, warto odpowiednio się do niej przygotować. Przeczytaj naszą poradę, a uzyskasz na ten temat cenne wskazówki. czytaj »
Znaleziono: 14