cera

Znaleziono: 15
Porada id 5967 5 zasad pielęgnacji cery po 25. roku życia
media | 2018-04-26
Kiedy skóra zaczyna się starzeć? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jednak większość badań wskazuje, że proces ten zaczyna się około 25. roku życia. Mniej więcej w tym czasie pojawiają się pierwsze minimalne zmarszczki, a z upływem lat coraz bardziej zauważalne stają się utrata objętości i gęstości. Aby opóźnić oznaki procesu starzenia, warto wprowadzić do swojego życia kilka podstawowych zasad pielęgnacji. czytaj »
Porada id 5826 (Nie)twarzowe skutki palenia
media | 2017-11-09
Ziemisto-szara, ze zgrubiałą warstwą rogową naskórka, rozszerzonymi porami, licznymi zmarszczkami – tak właśnie wygląda cera palacza. Najlepiej (nie tylko dla urody, ale również dla zdrowia) byłoby odstawić papierosy. Co jednak zrobić, jeśli zmiany w wyglądzie zaszły już na tyle daleko, że samo wyjście z nałogu nie może ich cofnąć? czytaj »
Porada id 5564 Zabiegi, które musisz wykonać wiosną!
media | 2017-04-27
Jak zregenerować skórę po zimie? Jak pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Podpowiadamy! czytaj »
Porada id 5224 Poznaj nowy zabieg na przebarwienia!
media | 2016-09-26
Jesienią dostrzegamy na skórze, że przybyło nam przebarwień. Jak je likwidować? Pomoże zabieg redermalizacji! czytaj »
(bez nazwy) Jak przywrócić skórze blask po zimie?
Admolto | 2014-03-27
Zimowy niedostatek słońca i nadmiernie przesiadywanie w zamkniętych, ogrzewanych pomieszczeniach nie pozostaje bez wpływu na nasz wygląd. Jak zaradzić kryzysowi urody i braku energii związanego z przesileniem zimowo-wiosennym? czytaj »
Kobieta zima Jak chronić skórę zimą
Poradopedia.pl | 2014-01-24
Zimą skóra i włosy narażone są na niekorzystny wpływ pogody. Przeczytaj jak zadbać o zdrową i ładną skórę w zimie. czytaj »
Kobieca twarz Proste sposoby na zdrową cerę
Poradopedia.pl | 2013-06-28
Aby skóra twarzy zawsze wyglądała promiennie, musisz o nią właściwie dbać. Poznaj więc proste sposoby i zasady na zdrowszą cerę. czytaj »
Rozkwitnij w kwietniu - zadbaj o swoją cerę
inplusPR | 2013-04-15
Wyjątkowo długa w tym roku zima może sprawić, że nasza cera stanie się szara lub zaczną dokuczać nam rozszerzone naczynka. To dobry moment, żeby zastanowić się nad pielęgnacją i ochroną cery twarzy. Podpowiadamy jak odpowiednio się do tego przygotować. czytaj »
Zimowa kąpiel postawi cię na nogi
inplusPR | 2013-02-12
Podobno już w starożytności kobiety z wyższych sfer mogły dzięki nim poszczycić się gładką, alabastrową skórą. Dlatego kąpiele zdrowotno-relaksacyjne, bo o nich mowa, warto na stałe włączyć do zimowego repertuaru zabiegów pielęgnacyjnych. czytaj »
Twarz w zimie Jak chronić skórę przed mrozem?
Poradopedia.pl | 2013-01-28
Panujące na zewnątrz warunki nie sprzyjają skórze, dlatego warto w tym czasie poświęcić jej nieco więcej uwagi. W naszej poradzie znajdziesz wskazówki, jak dbać o skórę zimą. czytaj »
Znaleziono: 15